SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost na klacie,plecach itp.Pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Witam,przegladalem forum i jest juz kilka postów na temat depilacji,golenia itp.Ale chcialbym sie Was spytac,mam 17 lat i jak w temacie pojawil mi sie osty zarost(juz byl wczesnije ale tam kila wloskow nie robilo mi roznicy,no i na zime "futerkiem sie nie przejmowalem)a teraz zbliza sie lato i chcialbym pozbyc sie zarostu.Wiem ze nie ma jakis cudownych zabiegow by usunac owlosienie(nie chcem zadnej depilacji laserowej bo niestety nie stac mnie jeszcze na nia)ale no..co mozecie mi poradzic?Chcialbym jakos usunac ogolic,wydepilowac kremami itp.Co mi poradzicie jakie kosmetyki depilujace,badz inny sposob(kremy,mascie i co tam jeszcze istnieje na rynku)Owlosnie na klasie,i juz zauwazylem ze na plecach tez sie rzucaja,pomozcie lato sie zbliza i chcialbym przyzwoiscie wygladac:).A i co sadzicie o tym http://allegro.pl/item183802560_olej_z_krokosza_promocja_2_sztuki_20_00_zl_.html  bo myslalem by wydepilowac sie i korzytsac z tego kremu.Z gory dziekuje i przepraszam ze nie ma polskich znakow,bo cos mi szwankuje przegladarka i sie nie wyswietlaja
1

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Witam,
podłączę się do tematu.
Czy ktoś z Was używał bezprzewodowej golarki do całego ciała Remington BHT 1000?
W sumie jej koszt nie jest duży (ok. 120zł i taniej), ale nigdzie nie widziałem opinii na jej temat i nie chcę na darmo wydawać kasy.
Dodam, że do pleców i ramion używałem depilatora elektrycznego Braun, i co prawda efekty są dobre, ale wycierpieć też trzeba i to sporo. Tylko że po ok 2-3 tygodniach musi być replay bo kłaczyska nadal odrastają...
Jeśli ktoś używał/używa tej golarki lub może polecić jakąś inna sprawdzoną w przystępnej kasie to proszę o odpowiedzi.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Słyszałam i czytałam o tym krokoszu,ale jakoś mnie to nie przekonuje za bardzo.Zwłaszcza takie coś kupione na allegro za 20 zł wolałabym te pieniążki przeznaczyć już na właściwą depilację.według mnie:
1.maszynka do golenia-bezboleśnie,samemu możesz na klacie,ale na plecach to już musisz prosić kogoś.Trochę trzeba się omachać nią,żeby wszystko zgolić no i włosy szybko odrastają,twardsze.
2.krem do golenia-może być uczulenie po nim,bezboleśnie,szybko,bez wysiłku,ale efekt też nie jest długotrwały.
3.plastry do depilacji-samemu może być problem,można nie wyrwać wszystkich włosów jak się nie wie jak to robić,bolesne,włosy muszą być odpowiedniej długości.Włosy odrastają rzadziej,ale słabsze.
4.depilator elektryczny-coś dla zdesperowanych bolesne,podobnie jak wosk do depilacji
5.maszynka elektryczna-to samo co zwykła jednorazówka
6.depilacja woskiem u kosmetyczki-troszkę droższa,ale Cię nic nie interesuje,takie same efekty jak przy plastrach na zimno-to polecałabym najbardziej,lepiej uzbierać troszkę pieniążków i zrobić to profesjonalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dokladnie to samo chcialam napisac
tu masz wiecej szczegolow https://www.sfd.pl/Depilacja_-_czy_i_jak_to_robić_-t102632.html
mozesz takze wydepilowac to kremem do depilacji Veet, smarujesz tam gdzie sa wloski czekasz kolo 6 minut ( zalezy ktory rodzaj kremu) i zdejmujesz krem razem z wloskami za pomoca takiego przyzadu jak maszynka tyle ze bez ostrza , ja na to mowie lopatka dzialanie jest takie jak maszynki wiec wloski za 2-3 dni trzeba bedzie raczej znow ogolic wiec zaopatrz sie w wosk i plastrami pozbedziesz sie tego na miesiac

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
jaki wosk jakiej firmy?jetsem zielony w tym temacie wiec jakbyscie mogli napisac gdzie mozna kupic taki sprzet wosk i plastry,a moze jak mozecie to podac tez jakies link z allegro,a jelsi nie to jakie sklepy kosmetyczne polecacie i jaki jets koszt w/w sprzetu?

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ja jednak bym Ci polecała wosk u kosmetyczki,bo sam możesz nie zrobić tego dokładnie a wydasz niepotrzebnie pieniądze na wosk ze sklepu.Z resztą do pleców i tak będziesz potrzebował kogoś kto Ci pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
A jaki koszt takiej wizyty?Moze ktos ze szczecina polecilby mi jakas kosmetyczke?Aha i co mam mowic jak znjadue juz jakas kosmetyczke,ze hccialbym depilacje woskiem tak?

TO JEST HARDCORE. TO JEST ANIMAL. WYTRZYMASZ TO?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Każdy gabinet ma swoje ceny więc Ci nie powiem ile to kosztuje,no i różnych miastach jest różnie.Zajrzyj do kilku jak będziesz miał po drodze i zapytaj o cenę depilacji woskiem klatki piersiowej i pleców-to wszystkoWiele mężczyzn korzysta z takich zabiegów więc się nie wstydź

Zmieniony przez - ona1983 w dniu 2007-04-16 20:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Daj foto tego twojego owlosnia. Moze nie jest tak tragicznie :) Ja tam uwazam ze koles powinien byc troche owlosiony a nie wszedzie wygolony i wygladac jak niemowlak. Ja bym sie nie przejmowal owlosnieniem na klatce, brzuch. Zajmij sie plecami i juz.

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
włosy na plecach wygladaja strasznie brzydko eh...
reszta jak nie jest taka tragiczna to zostaw...
chcociaz ja bym nie chciala faceta ktory jest w ogole zarosniety jak małpa<w ogole czytaj brzuch itd>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Nie no przestan. Przeciez owlosienie to normalna cehca u faceta. Nie spotaklem jeszcze takiego ktory nie jest owlosiony. Ale kazdy ma swoje gusta wiec tak musi byc :)

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Według mnie to kwestia mody w ostatnich czasach,bo dawniej z takich zabiegów korzystały tylko panie i to w niektórych okolicach ciała,a dziś można zauważyć przeważającą większośc mężczyzn jako klienci gabinetów kosmetycznych.To wszystko się ceni,że chcecie o siebie zadbać ale czasem to się wymyśla już różne rzeczy Z resztą chyba jest taki stereotyp że panowie na siłowni musza być wydepilowani <albo mi się już tak zdaje>Każdy ma prawo wyboru i jak się lepiej czuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nabraniem masy

Następny temat

czy jak mozg nie pracuje..

WHEY premium