SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapowiedź nowego numeru

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
właśnie bo Jay ma kontrakt z Weiderem (FLEX) archiwum MT brzmi podejrzanie zaraz po Olympii miał inna fryze zreszta jak i na samej O wychodzi na to ze fota starsza deko no nie jest zła okładka ja bym osobiście ta żółtą oczoję.bną z chęcia w domu miał
THX ANIMALPAK za wyjaśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Koles46 Cutler ma kontrakt z AMI a nie Weiderem.MT nie brzmi podejrzanie bo to Muscle Tech.Jakie ma czy jakie mial fryzury mnie nie interesuje.Ja mam licejcje z MD i mam wylacznosc z MT.Dostaje fotki i artkuly 60 dni przed wydrukowaniem magazynu.Fotki Cutlera sa do najnowszej reklamy jakie dostalem od MT czytaj Muscle Tech.Scigasz sie z wypowiedzia bez sensu.To sa najnowsze fotki robione kilka dni po Olympi w Vegas w Golds Gym.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
http://www.muscletech.com/resources/videos/other/ath_jay_cutler_post_olympia09.shtml

wywiad z cutlerem po olympii. mopa na głowie nie miał wiec fota stara jeszcze z przed olympii nie chce sie kłócić bo nie ma o co okładka jest spoko ale takie gadanie ze zaraz po olympii to chyba ślepy tylko uwierzy (a fota ta została zrobiona 10.09.09r). aaa i ami=weider to tak dla sprostowania
over and out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23761
Dobra nie ważne, ważne że posiadam nowy numer!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
Nie będzie już rubryki Priesta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Bedzie. Ludzie, uspokojcie sie, jak czegos nie ma kilka miechow to tego nie bedzie (np Justin Harris - kulturystyka silowa), a to ze raz nie bylo Doriana czy Priesta to nic nie znaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967




prosze poprawcie ten bład w okładce jezli bedzie szła do druku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a skąd ją masz
skoro jeszcze nie poszła do druku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
z jednego z zagranicznych forów ktoś sie chciał pochwalić i wrzucił tam ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dawaj szefie link
bo jestem ciekaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do Mistrzostw Świata 2009

Następny temat

Na trasie z....

WHEY premium