SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanik mięśnia po operacji + długo planowany cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
No lekarz to tak się składa - mama, nie specjalizuje się w tym, bardziej w medycynie rodzinnej i ginekologii..

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
W tych czasach jest naprawde duzo dobrych suplenemntow wiec odwiedz tamten dzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wiesz o czym piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Czy ja wiem o czym piszę? A co masz na myśli?

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
o borad882 mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
AHm, czekam na dalsze propozycje..

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Chłopie, daj se siana z koksem, jeśli nei czujesz bólu w stawie który jakoś bardzo przeszkadza to przede wszystkim rowerek i lajtowo basen żabką. Tego rowerka to całkiem sporo. po co chcesz robić cykl jak nawet nie dasz rady wiosłowania zrobić? wiem bo sam jestem po troche powazniejszej operacji i cwicze jak gejowaty fitnessman a i tak mnie boli jeszcze. wylecz kolano, wróć do normalnych treningów, przyyebej koxu. czyli zapraszamy za rok.
i na suple szkoda tu kasy. czep się spinek nogi. rowerka. basenu. etc.. możesz wziąć małą piłeczkę i trochę ją sobie ogarniać w różne strony bo to pomaga na ogólną sprawność nogi.

Zmieniony przez - rudeboy.oi w dniu 2010-10-13 22:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Odczuwam spory ból, chodzę na rehabilitacje, jak mam spuszczone nogi w dół siedząc na 'kozetce' to nie moge do konca wyprostowac tej nogi która była operowana, ból w cholere.. Mówisz, żeby dać sobie z tym siana? A co myślisz o cyklu za ok 2msc. gdy kolano będzie w znacznie lepszym stanie? Glukozamine jem codziennie ( Treca )?

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Glukozaminy działanie jest udowodnione tylko przez tych co ją sprzedają chyba.. Nie ma opcji na cykl za dwa miesiące. Rok po operacji i możesz się bawić. Jeśli nie możesz wyprostować nogi to znaczy, że masz jeszcze pooperacyjny przykurcz. sam za***ałeś tą rehabilitacje w takim razie. Poproś o masaż izometryczny to powinno dużo pomóc, ale ogólnie to jest w Twoich rękach. Dociskanie stopą poduszki do ściany, prostowanie kolana siedząc w miarę możliwości (jak boli to przestajesz), no i tak jak mówiłem, rower!!!! i basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
najpierw odwiedź dobrego lekarza bo musi sie zająć głową obszerną przyśrodkową żebyś mógł to kolano w pełni wyprostować bo będziesz lekko utykał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl na masę do oceny lub poprawy.

Następny temat

Methandienone

WHEY premium