SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamieszanie w Wiśle....

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Wkurzyłeś mnie troche THOMAS

naprawde wolisz jak nie będzie meczu Legia - Polonia?
jak wszyscy Kibice (L) spiewają "Po co wy gracie, jak wy kibiców nie macie" na takie mecze się czeka długo, a na mecze ze Sczekowianko podobnymi to jak mecze Rezerw.

Ale oczywiście na każdym meczu Jestem i kazdy jest wazny !!

P.S. Sorka za 2 posty o podobnej treści ale jak mówie zdenerwowałem się tym"g**** mnie to obchodzi"

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Może i kiedyś bym się tym przejmował, a raczej napewno, ale pod wpływem niektórych wydarzen człowiek zmienia swój pogląd na niektóre sprawy...zreszta pogadamy jak naprawde sie wycofa
Jexdzisz na wyjazdy ?

Dlaczego żaden wiślak się tutaj nie odzywa ? Tylu ich było na forum

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
a komu oni maja to spiewac jak Polonia woli sie kryc po własnych stadionach i ogladac mecz na telebimie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Na wyjazdy nie... w tym roku byłem tylko w Wiedniu i raczej tak zostanie...

Niestety moja rodzina uznaje moją pasje jako coś głupiego i na wyjazdy mnie nie puszczają...

Mecze u siebie zaliczyłem wszyskie !! (L) !!

Z racji, że mam 17 lat i pare razy uciekałem z domu to jakbym teraz wyruszył na wyjazd to mogło by to sie skończyć poprawczakiem

Poczekam do 18 i wtedy będę Hulał z wami

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
"Niestety moja rodzina uznaje moją pasje jako coś głupiego i na wyjazdy mnie nie puszczają..." skad ja to znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
A widzisz panie duże p...Cupiał nie chce zostawić Wisły tylko ją sprzedać. To diametralna różnica. Może kupi ja Abramowicz i beda to rezerwy Chealsi...kto wie. Może wtedy dopiero Wisła będzie mocna

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
Lidze polskiej jeszcze bardzo dłuuuuuga droga do dorównania Europie.

Weźmy pod uwagę europejskie średnie ligi: Holandia,Belgia,Austria,Szwajcaria,Grecja,Turcja,Dania...

Wyżej wymienione ligi jak i kilka innych jeszcze są od naszej polskiej bogatsze, klubysą lepiej zorganizowane, stadiony i ośrodki trengowe są nowocześniejsze od naszych- co tu dużo ukrywać- muzeów. A mimo to wciąż im jeszcze brakuje sporo aby równac się z klubami z Niemiec, Hiszpanii czy Anglii albo Francji... Chociaż już powoli im dorównują (Olympiakos, Panathinaikos w LM, Austria Wiedeń w PUEFA).

W Polsce jak słabszy klub ma do wyboru: wydać 2milion zł. na modernizację obiektów aby spełniały wymogi licencyjne czy wydać 0,5 mln zł. i dać komu trzeba aby załatwił licencję to ZAWSZE wybiorą opcje drugą. Smutne ale prawdziwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alexandris nie pisz mi, że Holadnia to jest średnia liga, bo mnie krew zalewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
ty uważasz, że holenderska Eredivisie jest sredniakiem?
Jest to liga z najwyzszej półki.

Duńska jest średnia?
uwazam, że tam grają drużyny pokroju naszych szczekowianek.

A co do Wisły i Legii to uważam, że niesą one gorsze od Anderlechtu czy Feyenerdu.
U nas problem polega na tym, że prezesów mamy jakich mamy, a chcą oni zarabiać czyli przypuśćmy Mistrzem Jest Wisła to zaraz odchodzą podstawowi zawodnicy.A tu trzeba iść za ciosem dokupić jeszcze 2 grajków dobrych i sprubować zabojować Europe.

Myślę, że nasza młodzież należy do czołówki Europejskiej Piłki, ale niestety kiedy wchodzą w dorosły Futbol to coś się zatrzymuje w nich i się nierozwijają tak samo jak włosi czy hiszpanie.
Według mnie to wszysko jest spodowane tym, że młody piłkarz myśli, że juz jest gwiazdą i nie trenuje tak jak powinien.Wina leży także przy trenerach którzy nie dają szans młodym zawodnikom.Nasza młodzież jest napewno leprza niż młodzież z Rosji, Danii, Turcji itd.

A co do Wisły to niewiem czy teraz będzie ktoś ją chciał kupić...

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
Hmmm. Wisła może równać do najlepszych? No nie wiem- wiosna 2003r.- rozbite róznorakimi problemami Lazio, jesień 2003r.- rozpaczliwie broniąca się wówczas przed spadkiem z Norweskiej ekstraklasy Valerenga, lato 2003r.- totalna kompromitacja w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Anderlechtem, jesień 2004- Dinamo Tbilisi. Oto wpadki Wisły- żadna z tych drużyn(za wyjątkiem Lazio, które wielkim klubem jest tylko z nazwy) nie należy do jakiejś europejskiej czołówki. No może Andrlecht, który Wisłę rozwalił bez problemów ale w walce z najlepszymi wymięka...

Wisła może się porównywac ale jedynie ze średniakami z najsilniejszych lig, tj. Parma, Nurnberg czy Saragossa.

Pan Duże Pe wejdź sobie na strony kilku duńskich klubów i obadaj jakie tam mają stadiony i warunki do treningów... Porównaj sobie ich Parkenstadium w Kopenhadze z naszą "narodową dumą"- Stadionem Śląskim.A poszczególne kluby też mają niezłe obiekty i na pewno lepsze od naszych, bo tak słabych stadionów jak w Polsce to chyba nie ma nigdzie.

Dudek: liga holenderska ma 3 silne zespoły(Ajax,Feyenoord,PSV) i w tym sezonie rewelacyjny AZ Alkmaar(który według mnie za rok na 80% będzie się bronił przed spadkiem). A reszta klubów to średnizna podchodząca pod słabizne. To nie jest liga dla robienia kariery, tylko poczekalnia- mocni tj. Keżman, van Nistelrooy, Hyypia się wybiją i pokażą się w Europie a słabizna taka jak Radomski odbija się od Heerenveen do Nijmegen(choć lepsze to niż gnicie w lidze polskiej).

Wisła czy Legia tak naprawdę nie mogą się nawet za bardzo równać z czarnymi końmi wschodniej Europy, tj. Dynamo Kijów, CSKA Moskwa, Szachtar Donieck, Partizan Belgrad czy Lokomotiv Moskwa...

Zmieniony przez - Alexandris w dniu 2004-12-24 16:05:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

World Soccer

Następny temat

MP 93 ? Tylko Legia !

WHEY premium