SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakończenie cyklu enan+master

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Cześć,
Kończę właśnie dlugi cykl 16 tyg cykl enan 125mg ed3 oraz master 240mg ed3
Mam wątpliwości jak zakończyć, czy 125mg ed7 samego enana jako podtrzymanie będzie ok? Doloyc do tego też hcg w jakich dawkach ewentualnie?
Ogólnie teścia biorę rok,zacząłem z zalecenia lekarza bo swój naturalny miałem sporo później minimum .
Obecnie hematokryt mam około 53% ,chce go wyprostować i w perspektywnie kilku msc wejść na enan plus npp lub inny mało szkodliwy środek masowy.
Prośba o pomoc i rady, będę bardzo wdzieczny:)
Wiek
39
Waga
94
Wzrost
178
Obwód ramienia
45
Obwód klatki
117
Obwód uda
60
Obwód talii
91
Staż na siłowni
20 latz przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Bb 200, tt 60, ww 400 w dni bez 180 bb 60 tt 300ww
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
Wcześniej enan plus wino dwa lata temu
Opisz swój plan treningowy
Split
4 razy per week, aeroby po trening 40 min rower tętni 120
Cel cyklu
Poprawa jakości i masy miesni
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
J/w
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
15%-20%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Tycia
Stan zdrowia
Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
Brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
3000
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Slabo





Zmieniony przez - Konanprv w dniu 2023-11-17 23:43:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
To wynik super, u mnie raczej napewno mniej będzie ja przy 250mg na tydzień miałem około 1800 przy 95 kg, chociaż pamiętam kilka razy wyszedłem na ponad skalę przy 250 mg więc może teraz nie będzie dramatu;)
A powiedzcie mi bo tego niegd nie przerabiałem czy odstawiając mastera ale zostając na teściu gdzie jego stężenie będzie podobne jak na bombie spadki będą?
Chodzi mi spadki związane z odstawieniem tylko mastera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94652 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Chcesz zrobić pct czy przejść na htz i odsapnac?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Wczoraj zrobiłem ostatni strzał enan z masterem teraz planuje około 2-3 tyg 125mg sam enan co 3 dni żeby tylko podtrzymać i wtedy koniec.
Chciałbym odpocząć, zrobić badania, poprawić hematokryt i wtedy powrocie z tym że obawiam się trochę że spadki będą bardzo duże, rok temu jak wchodziłem na testa miałem poziom 25 przy normie 250-850 więc w zasadzie wogole nie miałem i nie wiem jak całkowicie odstawie co będzie.
Czy ewentualnie dobry odblok i zobaczyć co będzie? Jak test spadanie masakrycznie to wracam i wtedy htz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94652 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Skoro bylo tak słano nie robił bym pct tylko zszedł na htz
Z krwią najlepiej 1-2 upusty plus jakieś wlewy i krew będzie ok
W dużych miastach idzie to ogarnąć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Tak zostanę przy htz , 125 mg co 5 dni będzie ok? Jakieś hcg do tego czybodpisxic? A co do upustów, myślisz że przy poziomie 53 ( norma do 51) jest potrzeba ich robić? Chciałbym tego uniknąć bo czytałem różne rzeczy o nich a tu dużo wody i powinno być lepiej , ogolnie niedługo zrobię badania bo pije teraz od 2 -3 tyg po 5l wody dziennie i wydaje mi się że lepiej się czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94652 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Do przyjęcia taki poziom
A ile testa na htz to już będzie trzeba badaniami sprawdzać u każdego będzie inny poziom na tej samej dawce testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Ok.jasne dzięki
A co z hcg dodawać ?
Htz chce pociągnąć myślę 1-2 miesiąca i potem wejść na coś typowego masowego , myślałem enan plus npp ale z tego co czytałem npp jak boldek działa na hematokryt, coś byś poleciał.na mase w takiejbsytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94652 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Jak masz tendencje do nadkrwistosci to nic nie zrobisz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94652 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
Ok to mi wiele wyjaśnią, w takim razie tera 2 miesiące htz zacznę 125mg co 5 dni( to chyba górny zakres już dla htz) i zobaczymy jak poziom testa się będzie utrzymywał, mam nadzieję że pod odstawieniu mastera nie będzie wielkich spadkow;)
Dużo wody, będę monitorował krew i jak hematokryt wróci do normy wjadę na npp,na 2-3 miesiące masy.
Do htz teraz bralbys hcg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5322
LodIanin ogólnie według ciebie plan której opisałem będzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dekadick

Następny temat

Coś na jesień -zimę ;)

WHEY premium