SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakłady Bukmacherskie (II)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
fakt zaszalałem ale dobre i to a to są moje początki

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
18/08/2007

Aj Auxerre-Sm Caen ---> 10 / 1,18
Fc Lorient-Olympique Lyonnais ---> 20 / 1,15

AKO: 1,36 BetGun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
No i szlak trafił mi kupon, w sumie ewentualna wygra nie była by zbyt okazała, ale zawsze to coś

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem czy bylo ale jak najczesciej gracie ? jakies systemy, jakie spotkania ?

u mnie nie ma reguly, aczkolwiek nigdy[b sporadycznie] bawie sie w ilosc goli i handicapy oraz wyniki 1.polowy meczu, glownie obstawiam ze dana druzyna strzeli/nie strzeli gola no i oczywiscie cale spotkania, remisow nie obstawiam bo jakos wyczucia nie mam



Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-08-28 12:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a stawiam najczęściej tylko piłkę nożną
z najpopularniejszych lig

nieraz bawię się w under/over

i to chyba wszystko

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Jak by mnie ktoś posłucha to by był do przodu a tak się zapytam ponownie gdzie polecacie założyć konto u jakiego buka?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przyłączam sie bo tez szukam ale jakos nie moge sie zdecydowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja chyba jednak wybiore expekta

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no jak tak patrzylem to wszedzie podobnie raczej..

a co sie sklonilo wiec do niego akurat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Podawałem przeliczniki w temacie spamerskim dlatego może Ci umkneło bo tam szybko lecą strony hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie gracie?

Następny temat

Gdzie chcielibyście grać w przyszłośći?

WHEY premium