SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabraknie polskich bokserów w Londynie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Wraz z przegraną Tomasza Jabłońskiego (75) kg w ćwierćfinale turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk, który trwa od niedzieli w tureckim Trabzonie, zgasł ostatni promyk nadziei na olimpijski awans któregokolwiek z naszych pięściarzy. Przed kilkoma minutami nasz 23-letni reprezentant uległ Davide Faraciemu (Szwajcaria) 9:15.

Pięściarz Sako Gdańsk zaczął dobrze i pierwszą odsłonę wygrał jednym oczkiem (4:3). W dwóch kolejnych dużo lepszy był już niestety mistrz Szwajcarii (8:3 i 4:2) i to on znalazł się w półfinale.

Dzisiaj swoje pojedynki ćwierćfinałowe przegrali także olimpijczycy z Pekinu Łukasz Maszczyk (49 kg) i Rafał Kaczor (52 kg). W 1/16 finału odpadł Dawid Michelus (60 kg), w 1/8 Mateusz Polski (56 kg), Tomasz Kot (69 kg) i Mateusz Tryc (81 kg). Końcowy bilans naszej kadry w turnieju to 4 zwycięstwa i 7 porażek.


bokser.org


co Wy na to ? to po prostu mega porażka.. chyba nie ma już wątpliwości co do tego, co się dzieje w polskim boksie amatorskim. co się dzieje w pzb... czas na zmiany - ale czy oni są do ruszenia ? masakra jakaś. Ostania nadzieja w naszych dzielnych Paniach

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-04-19 16:24:51

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Bardzo liczyłem na Michelusa i Maszczyka, ale to nie jest żadne zaskoczenie, że się nie dostali. Od dawna było wiadomo, że boks amatorski w Polsce upada. Jedna kwalifikacja była by dużym zaskoczeniem. Nie wiem dlaczego inni się spodziewali jakichś większych sukcesów. Po prostu potrzebne są zmiany.

U pań to troche inna sytuacja, choć nie jesteśmy wielkimi faworytami. Dwie, może trzy kwalifikacje były by sukcesem. Najbardziej tutaj licze na Michalczuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
Od listopada 2008r. kiedy władzę objął prezes Rybicki jest tylko równia pochyła i staczanie się coraz niżej i niżej. W grudniu ten sam człowiek powołał na stanowisko trenera kadry seniorów Stanisława Łakomca, którego przed MŚ 2011r. w Baku odwołał, a jeśli prezes zwalnia trenera, którego sam wcześniej zatrudnił, to powinien odejść wraz z nim. Żeby coś zmienić i tym samym polepszyć obecny stan polskiego boksu trzeba wszystkich powymieniać, od góry do dołu, na nowych, młodych i ambitnych ludzi. Jeśli chodzi o kwalifikacje kobiet to z całego serca trzymam kciuki za Karolę Michalczuk i to ona ma zdecydowanie największe szanse na IO.

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
tak, ja również liczę na Karolinę co do PZB... pytanie brzmi czy da się ich ruszyć ? pieprzonych nierobów

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólne zasady przed pierwszą walką w ringu

Następny temat

Jaki styl mam wybrać?

WHEY premium