SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z CZYM POŁĄCZYC METKE ??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
z czym połaczyc metke 50 tabsów???? (na pierwszy cykl) mysle o jakis witaminkach, białko , sylimarol, ale nie wiem czy ma np sens b12 w strzalach
i czy ewentualnie walnac do tego jednego strzala Deki albo Ohmki ?? chodzi mi o to zeby poszlo jaknajwiecej masy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
ok dziki dsogi polecialy , w deke jak na pierwszy cykl i moj wiek raczej bym nie inwestowal chodz slyszalem ze to zdrowsze od np mietka THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Jednego strzała omki? hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Ello.Kup zbiór witamin do mety do tego jakaś odżywa białkowa a po cyklu kreatyna.

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
skup się przy cyklu na suplementacji,aby wyciąganąć jak najlepsze efekty oraz aby jak najwięcej zyskanej masy zatrzymać.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
PRZY CYKLU KUP SOBIE JAKĄŚ ODŻYWKE NAJLEPIEJ BIAŁKOWĄ NO A PO CYKLU JEŚLI POSIADASZ DUZO SIANKA TO ZAKUP SOBIE KREATYNKE
MYŚLE ŻE SYLIMAROL NIE BĘDZIE CI POTRZEBNY PRZY TAKIEJ ILOŚCI TABLETEK. JA PRZYNAJMIEJ NIE BRAŁEM JAK BYŁEM NA CYKLU Z MIETKIEM (50 TAB) I JEST GIT !!



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Masz 18 lat zapomnij o omce lub czymś takim,szkoda Twojego zdrowia.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
no powiedzmy ze sylimarol bede bral 1 tabl dziennie a nie 2 jak to rozpisal S.E.T.H w swoim poscie "cykl metanabolem" a na kreatynke tez sie wezme ( tylko ile ? 125g wystarczy ?? )
a co myslicie o b12 bo rozne opinie slyszalem ??
łapcioe po sogi i czekam na dalsze rady

a co do ohmy to slyszalem ze 1 na 2 tyg w zupelnosci wystarcza wiec nie wezme w coiiagu 3 tyg 10 !!!!, zreszta nie wiem czy to ma jakis sens, zeby brac na pierwszy cykl dodatke Omy lub deci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
tak jak moi przedmowcy nie bierz ani omy ani deki ten jede strzal tegoczy tego nic ci nie da.Jesli codzi o pytanie todo metki w czasie oslona na watrobe i jakas dobra odrzywke bialkowa a na koniec kreatynka,acha i zastanow sie czy warto chwytac za koks.i nie bierz zadnego strzala omy ani deki powtarzam jeszcze raz to ci nic nie da.
Ale wedlug mnie na pierwszy cykl bym polecal deke 5 amp.
100-200-200-200-200-100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574
ok thx sog polecial , a co do kreatyny to jaka polecicie ??? i jakie dawki na dzien ?? i czy odrazu po cylku czy pare dni pozniej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
Osrazu po cyklu zacznij kreatynke najlepiej z fazą nasycenia...czyli pierwsze 5 dni po jakieś 30 gram a później faza podytrzymująca czyli po jakieś 5 gram ja przynamiej tak brałem i jestem zadowolony z efektów ...ja tam bardzo na kreatynkach sie nie znam ale na mnie najlepiej działa kreatynka olipmu ...rośnij zdrowo ziomalu
...jeśli ci pomogłem to zapodaj soga
..jakoś mało ich nazbierałem jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Faza nasycenia to według mnie 20 gr. dziennie Ci wystarczy,bo 30 to uważam ze za dużo.

radek

stary koń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO NA SPADKI PO MECIE ?????

Następny temat

Jak byc wielkim - poradnik dla 16-latkow...

WHEY premium