SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZOBACZCIE - ulożenie ....................................................

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc . Sory ze zaczynam jak reszta i napewno nie umiecie juz patrzec na te tematy ''ułóżcie mi diete , albo jak mam jesc ? '' . Mi chodzi o podobną sprawe ...a dokładnie - chodzi o ulozenie jakiejś ludzkiej diety ktora doda mi kilka '' gram '' , a następnie jakies propozycje co do cwiczenia - zakladając ze chce poświęcic 3 dni w tygodniu ,ćwicze juz niecale 2 lata z niewielkimi przerwami . Układałem sobie samemu '' diety '' i inne cudactwa ale nie umialem sie zabrac bo byly jakieś takie '' niedorobione'' . wiec licze na was i z góry dzięki !

We all must pay........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
po ćwiczenia do działu trening, za nim zadasz pytanie w treningu przeczytaj post "zanim zadasz pytanie" na górze strony. Potem napisz pytanie według tego co jest w poście napisane

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Daj to co zrobiles, zobaczymy.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rano czyl koło 9 -10 jakies musli bylo , hmm przed szkołą koło 13 ryż z mlekiem - potem szkola od 14:50 i kromeczki jakies z serkiem zazwyczaj 4 kromki, wracam srednio o 21 , na wieczór jakaś kasza albo chlebek biały i cos na góre wiec zbytnio niemam jak duzo jesc kasa jest ale chyba za mało chęci ;-/ - po moim starzu powinienem miec wieksze osiągi ale sie zbytnio nieprzejmuje bo wiem co robie źle , wiec licze na was

We all must pay........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
to jest dupa nie dieta zero białka. dawaj tak:
rano na śniadanie : Płatki owsiane+0,5l chudego mleka + 100g białego sera
13:00: ryż/makaron 100g+ 150g filetu z kurczaka/1-2 puszki tuńczyka+ surowe warzywa(np.marchewka)z dodatkiem 1łyżki oleju słonecznikowego/oliwy z oliwek/pestek winogron
w szkole kanapki co 2 godziny: 100g chleba żytniego razowego+biały ser/wędzona pierś indyka 100g(albo bierz pojemniki z żarciem takim jak o 13)
po powrocie: kasza100g+tuńczyk z puszki+warzywa
przed snem sam tuńczyk w sosie własnym albo odżywka (kazeina albo jajeczna)
pij 3-4 litry wody dziennie, raz w tygodniu na kolację tłusta ryba (np.wędzona makrela) po treningu 50g wafli ryżowych albo pół litra soku owocowego (bez cukru). napisz o której trenujesz?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko ale niewiem czy sie w tych wszystkich gramach połapie , aha czy do tego moze jakas odrzywka dojść ? (np. protein 80 ) cwicze mniej wiecej od 16 az skącze .

We all must pay........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
odżywka jak najbardziej: serwatka po treningu albo protein 80 (lepsze by było 90) przed snem. Jak masz więcej kasy to możesz brać odżywkę(białko jeżeli masz problemy z łapaniem tłuszczu, gainera jeśli takich problemów nie masz) więcej razy dziennie, zabierać do szkoły w butelce i wypijać.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok juz mam tą odrzywke (protein 80 ) ale to sie potwornie trudno rozpuszcza .Z czym to nalezy pić ? jak ? bo w zimnym mleczku robią sie jakieś grudki. ;-((

We all must pay........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
to nie oranżadka -- jeśli nie masz miksera grudki muszą być a jeśli nie chcesz,żeby były to mieszaj 10 minut))))) lol

Jeśli moja wypowiedź w jakiś sposób tobie pomogła wynagrodź mnie SOGiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyh myslisz ze nie probowalem mixerem ??? .. hah piana fajna sie robi i nieda sie tego pic bo do nosa wchodzi a normalnie miaszalem cos kolo 15 minut i dalej są wiec niemam siły (

We all must pay........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
hmm najlepiej było by kupić sheaker. ale jeżeli nie chcesz to spróbuj tak weź letnie mleko (takie ze 25 stopni) wlej do słoika(gdzieś tak połowę mleka) wrzuć dwie małe piłeczki kauczukowe(srednica 1,5 cm) wsyp odżywkę zakręć słoik powstrząsaj trochę, odkręć wlej resztę mleka i potrząsaj dalej. Powinno rozwiązać sprawę

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
jaki patent hehehehee, weź bo jeszcze mu piłeczkka stanie w gardle hehe

Jeśli moja wypowiedź w jakiś sposób tobie pomogła wynagrodź mnie SOGiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glupiutkie pytanko

Następny temat

jak to jest z tym spalaniem tlusczu...

WHEY premium