SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dla wyrównania niedoborów taki zestaw jest spoko -choć i tak w większych chyba ilościach niż np. trzy tabl magnezu z filomagu, ale to sprawa indywidualna w sumie ale proponowałbym nie schodzić poniżej pięciu, a jak ktoś chce by wspomagać i to z dość dobrym skutkiem produkcję jednych z najważniejszych hormonów do budowy masy, siły itp. to bez minimum chyba dziesięciu filomagów czy innych preparatów z apteki się nie obejdzie, no i dwa, trzy cynku tego mocniejszego...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mietki no dla was na pewno szkoda ze nie ma z tego kasy ale moze przynajmniej satysfakcja ze mogles pomoc np. mi
wlasnie wrocilem z apteki i nie musialem ani sciemniac z trenerem ze brak cynku, ani ze znajoma mamy dermatolog blablablabla sprzedali i nawet sie nic nie pytala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1028
apokalipsa mi nei chodziło ile wazy tabletka zma.. chciałem sie poprostu dowiedzieć ile ogólnie mg cynku i magnezu powinnieem brać jesli chodzi o to domowe zma.. hmm moze wezme oryginał najpier w potem wybrubuje wasze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak sobie chcesz.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Dex w jednym kapsie tego zma jest 10mg. cynku, 150mg. magnezu i 3,5mg. wit B6, po trzech kapsach na noc czuje się już człowiek inaczej po kilku dniach, ale nawet po jednym czy dwóch kapsach można sie spodziewać dużego uzupełniania tych pierwiastków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mam takie male pytanie czy mozliwe jest ze po tym ZMA aptecznym mozna sie lepiej wyspac i drugie jesli na pierwsze bylaby odpowiedz tak czy jest to mozliwe pierwszej nocy od kiedy sie wzielo bo tak mi sie zdaje ze moglo to miec na to wplyw od kilku dni nie moglem sie za bardzo wyspac chodzilam spac tak mniej wiecej o 24 a wstawalem ok.8 i wczoraj pierwszy raz to wzielem i wstalem dzisiaj o 10.15 i to w dodatku taki wypoczety czy to bylo przez to czy raczej byl to przypadek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym snem to mozliwe, w sumie ja na poczatku mialem cos podobnego, po jakims czasie moze minac przynajmniej u mnie tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wogóle przy zwiększonej ilości magnezu w diecie szybciej można się zregenerować, lepiej spać i zasypiać, choć równie ważne jest oddziaływanie magnezu i cynku na niektóre b. ważne hormony i ich aktywność, z tym wiąże się również to, że lepiej się regenerujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
apokalipsa mam takie pytanie

czy probowales na sobie oryginalnego ZMA i "domowego" i uwazasz ze oryginalne jest lepsze?

bo jesli w domowym dostarcze tyle samo zwiazkow poszczegolnych pierwiastkow to tak na chlopski rozum niekumam dlaczego niby oryginalne moglo by dzialac jak kolwiek inaczaj(lepiej/gorzej)

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
próbowałem kilku związków domowego i tak samo oryg. i to drugie działa lepiej... może w domowym jest jakiś wałek tak jak się podejrzewało w oryg., widocznie są gorsze jakościowo, mniej mimo wszystko dostępne dla organizmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Resukcja tłuszczu czy masa

Następny temat

Tran i omega3? Czy niema sensu

WHEY premium