SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zły oddech??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Witam, mam głupi problem. Dla większości wyda się on śmieszny ale ok. Na siłowni gdy ćwiczę staram się oddychać głęboko, np: gdy wyciskam na klatke, gdy ciężar opuszczam do klatki na dół łapie oddech a gdy wyciskam go w górę wypuszczam powietrze. I tu jest mój problem, bo podczas ćwiczeń tak jak napisałem staram się oddychać głęboko robie się jak burak, czerwony na twarzy. Gdy ktoś inny ćwiczy też gdy wyciska jakiś duży ciężar nie robi się czerwony, poci się tak jak ja ale mi się robi na twarzy burak a jemu nie. Proszę o jakieś rady jak oddychać, czy nie robie czegoś źle żeby mi sie z twarzy nie robił czerwony burak. Dzięki!


Jeśli wybrałem zły dział proszę przenieść temat, nie wiedziałem gdzie napisać go.

Zmieniony przez - 0076556722 w dniu 2009-01-31 09:43:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Nie przesadzaj z glebokoscia wdechu... Wszystko rob naturalnie...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4474
pewnie oddychasz tak gleboko ze sie hiperwentylujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o poprawki jak co do splitu

Następny temat

Kaloryfer na brzuchu do wakacji :) czy to mozliwe ?

WHEY premium