SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe samopoczucie w pracy - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie. Mam 40 lat 201 cm wzrostu z obecną wagą 90 kg. Mam taką sprawę do Was gdyż sam nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. Od 2 miesięcy chodzę na siłownię i jestem na diecie redukcyjnej. Jest też suplementacja. Problem w tym, że od tygodnia czuję wypalenie w pracy. Kiedyś jeszcze 2-3 mc robiłem wszytko bo to mnie cieszyło ( budownictwo ) a teraz gdy tylko idę na budowę chce od razu stamtąd wyjść. Dodam też, że pracuje na okrągło od 6 miesięcy 6 dni w tygodniu po średnio 56 h. Co mnie nurtuje to jakby nie mam sił do działania psychicznie aktywny jednak jakby ciało się buntowało. Nie wiem czy to nie odpowiednia dieta ( robiona przez dietetyka klinicznego ) czy po prostu potrzeba odpoczynku , czy też nieodpowiedniej suplementacji czy zbyt intensywnej pracy w stosunku do treningów.

Przykład we wtorek trening w środę zakwasy w czwartek trening dochodzą kolejne zakwasy i opadam z sił jutro mam mieć trening ale wiem że nie jest możliwy do wykonania.

Dieta redukcja było 2500 kcal po słabej utracie wagi i obwodach po 2 tyg dietetyk zmienił na 2300 .
Suplementacja 5g kreatyny dziennie
3 g beta alaniny
. Przed treningiem 5 gr cytruliny
Compleks Wit progress Labs forte Adek
12 kropel
Magnez 400 mg pod język w rozpuczalnym proszku .

Proszę o sugestie i ewentualne pytania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Witaj,
Redukcja niestety taka jest, że przez brak kcal tej energii po prostu jest mniej. 2300 kcal na 90 kg chłopa pracującego fizycznie w takim wymiarze czasowym, do tego trenującego siłowo moim zdaniem jest mało, ale nie chcę też podważać kompetencji dietetyka, bo ja jestem zwykłym samoukiem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Z tego co piszesz, to praca którą wykonujesz jest dla Ciebie problemem pod kątem psychicznym i to ona jest generatorem problemu. Być może warto się zastanowić nad jej zmianą, zamiast się dalej męczyć.

Oczywiście istnieje taka możliwość, że to bardzo mała ilość kalorii powoduje gorsze samopoczucie. Wiele zależy od tego jak długo jesteś na ujmenym bilansie energetycznym. Poza tym, dlaczego ilość kalorii jest zmniejszana, skoro jak sam piszesz, obwody spadają. Mamy tutaj zbyt wiele niejasności. Sugeruję konsultować to ze swoim dietetykiem, a nie za jego plecami.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie - warto wprowadzić?

Następny temat

Głód - jak sobie z nim radzić?

WHEY premium