SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie obojczyka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Dzień dobry!
29 kwietnia na treningu zlamalem obojczyk (pilka nozna) z przemieszczeniem . Mam załozoną òsemkę juz 4 tydzień. Byłem już na 3 wizytach u lekarza i powiedział że po złamaniu nie będzie śladu. 10 czerwca mają mi zdjąć gips . Moje pytanie jest :Ile po zdjęviu gipsu nie powinienem uprawiać sportu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lekarz powinien zadecydować, trzeba ocenić najpierw jak się to zrosło, czy jakieś dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne są potrzebne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oraz również jaki to rodzaj aktywności bo przy wspomnianej piłce nożnej będzie to wyglądało inaczej niż np. sportach w których jest bardziej zaanagżowana obręcz barkowa. Jest to kwestia indywidualna zależna od kilku zmiennych pytaj u swojego lekarza prowdzącego podczas wizyty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Lekarz powiedzial ze dobrze sie zrasta i jest wszystko okej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sam zrost to jedno a stan po jego zakończeniu to drugie przykurcze, zakresy ruchmości , siły mięsniowej itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzelanie; bieganie; ból ucha

Następny temat

kontuzja podczas przysiadów

WHEY premium