SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie obojczyka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2216

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga

65

Wzrost

180

Staż treningowy

młodzik

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

kolarstwo,codziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nie mam

Stan zdrowia

złamany obojczyk

Preferowane formy aktywności fizycznej

jazda na rowerze,kolarstwo

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

coś tam było dla regeneracji aminokwasy i białko

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

0-100zł miesięcznie

Cel/problem/opis

Odpowiedź na pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Witam.Złamałem obojczyk na torze kolarskim podczas upadku było to 16 maja.Byłem u ortopedy jest to złamanie obojczyka bez przemieszczenia.Robiłem dzisiaj zdjęcie kontrolne i na miejscu złamania widać cieniutką kreske(to chyba to złamanie). Mam założony gips ósemkowy.Mam pytanie czy moge zamiast gipsu zastosować opaskę czy stabilizator?Chciałbym już wrócić do treningów ta opaska czy stabilizator mocno by mi to ułatwiła.Oczywiście czy ta opaska nie zrobi niczego złego?np. że mi sie źle kość zrośnie czy coś takiego?Prosze o odpowiedź czy moge tak zrobić i czy będą jakieś konsekwencje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
to nie forum zdrowotne , masz 14 lat , trzymaj sie założen lekarza a nie szukasz informacji na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Szukam informacji bo chcem się dowiedzieć jak najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
jesli lekarz założył gips , tam musi być i nie szukaj w internecie jakiś innych pomysłów , jedynie z lekarzem mozesz o tym porozmawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
na prawde nic nie kombinuj sam na swoja reke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Ale chcem jak najszybciej wrócić do pełnej formy a gips mi w tym nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
pomaga w tym zeby wszystko prawidłowo sie zrosło , musi byc czymś ten obojczyk usztywniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Rozumiem.Ale stabilizator w jakimś stopniu też to robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
przy złamanej kosci raczej nie , tak jak mówiłem o takich rzeczach rozmawiaj ze swoim lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gips powoduje usztywnienie a wiec ze nie wystepuje ruch kosci i umozliwia to prawodlowy zrost kostny , zlamnanie masz niedawno jeszcze tk. kostna sie nawet nie zrosla , stabilizator jak sama nazwa mowi odopowiada za poprawe stabilnosci w stawie ale nie powoduje tego co wyzej , poza tym o takich rzeczy jest lekarz i to tam szukaj porady ale przez najblizszy miesiac mozesz zapomiec o treningach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zupka chinska

Następny temat

Dieta, a białko.

WHEY premium