SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie części I kości śródstopia i co dalej?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 281
Witam!
Zdarzył się wypadek no i później stopa mnie bolała jakiś czas i po około miesiącu poszłam do przychodni dostałam skierowanie na prześwietlenie i na miejscu je zrobiłam.
Na następny dzień poszłam po odbiór no i czytam opis: " Dyskretne przerwanie ciągłości warstwy korowej grzbietowej części I-szej k. śródstopia w dalszej części odpowiada złamaniu"
Po przeczytaniu udałam się do lekarki po skierowanie do szpitala i Pani Doktor powiedziała, że prawdopodobnie będę miała gips.
Niestety, w szpitalu było gorzej lekarz powiedział, że mam uszkodzoną chrząstkę dostałam zwolnienie na min 4 tyg i powiedział, że nie mam przemęczać stopy bo ta chrząstka może pęknąć i wtedy będzie trzeba zrobić operacje. No i na tych słowach się skończyło. Żadnych leków maści nawet gipsu nic! No i zastanawiam się jak ta noga ma się zrosnąć skoro minął już miesiąc. Co byście zrobili na moim miejscu? Proszę o jakieś porady. Z góry dziękuje;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 61 dni Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2039 Napisanych postów 49296 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 490119
Temat jest sprzed 10 lat także nieaktualne. Temat zamykam.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lekarz vs mój problem

Następny temat