SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie części I kości śródstopia i co dalej?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Witam!
Zdarzył się wypadek no i później stopa mnie bolała jakiś czas i po około miesiącu poszłam do przychodni dostałam skierowanie na prześwietlenie i na miejscu je zrobiłam.
Na następny dzień poszłam po odbiór no i czytam opis: " Dyskretne przerwanie ciągłości warstwy korowej grzbietowej części I-szej k. śródstopia w dalszej części odpowiada złamaniu"
Po przeczytaniu udałam się do lekarki po skierowanie do szpitala i Pani Doktor powiedziała, że prawdopodobnie będę miała gips.
Niestety, w szpitalu było gorzej lekarz powiedział, że mam uszkodzoną chrząstkę dostałam zwolnienie na min 4 tyg i powiedział, że nie mam przemęczać stopy bo ta chrząstka może pęknąć i wtedy będzie trzeba zrobić operacje. No i na tych słowach się skończyło. Żadnych leków maści nawet gipsu nic! No i zastanawiam się jak ta noga ma się zrosnąć skoro minął już miesiąc. Co byście zrobili na moim miejscu? Proszę o jakieś porady. Z góry dziękuje;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Temat jest sprzed 10 lat także nieaktualne. Temat zamykam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lekarz vs mój problem

Następny temat

Pomóżcie

WHEY premium