SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yves Edwards gotowy na tytuł EliteXC!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Yves Edwards dostanie wkońcu szansę na walkę o pas już w sobotę. Edwards były mistrz UFC kategorii lightweight, walczył z kilkoma naprawdę niezłymi fighterami ze świata MMA, dużą część tych walk wygrał.
Fighter ten znany jest z ciężkich rąk, dobrych kopnięć, oraz kolan, ma także bardzo dobre umiejętności w parterze. Fighter ten będzie miał szansę się wykazać na gali "Return Of The King" z K.J. Noonsem - mistrzem EliteXC w wadze 160-pound.
Edwards powiedział:"Moje przygotowania idą dobrze, zrzucam teraz jeszcze trochę kg, jestem przygotowany do walki pod każdym aspektem!"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Yves dobry doświadczony zawodnik, według mnie jest faworytem tego pojedynku - to kolano w ostaniej walce z Berto było świetne.Jednak nie lekceważyłbym Noonsa, który potrafi mocno uderzyć a w ostatniej walce zwycięzył przed czasem z takim zawodnikem jak Nick Diaz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Video: Rampage - wywiad

Następny temat

Thales Leites: Nie będzie rewanżu z Nate Marquardt

WHEY premium