SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

YouCek i Nicci

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Ech, dopiero teraz tu zajrzalam i powiem Ci baksiu, ze...
Po pierwsze na tamtym avatarze nie bylam, ani ja ani youcek. Po drugie doskonale rozumiem, ze jego avatar mogl Ci sie nie podobac, bo ja sama nie przepadalam za nim. Chodzi mi tylko o to, ze jesli zwraca sie komus uwage to nalezaloby zrobic to w kulturalnej formie i tyle

Zmieniony przez - Nicci w dniu 2004-04-30 01:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Panie baksiu - jak to sie mówi- więcej kultury, bo Twoje oburzenie (skądninąd, w sumie zrozumiałe; pamietam avatar) w połączeniu z późniejszymi wypowiedziami zakrawa o obłudę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157


Zgadzam sie z Dione calkowicie Pozatym to jest post "Youcek i Nicci", a nie Youcek i jego avatar Wiec nawiazujac do tematu postu, wklejam aktualna fotke i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Co tu duzo pisac. Urocza dziewczyna z Ciebie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
tak jak cichy
sog

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Dione jak ktos bezczelnie mnie olewa, nie maja racji mam prawo sie zdenerwowac. Zawsze po skutkach likwidujesz problem? Czy zaczynasz od przyczyny?

Ja sie z tej dyskusji odlaczam, nicci fajna z ciebie laska, jednak nie to jest najwazniejsze i obawiam sie ze tego nie masz (naprawde chcialbym sie mylic)

To tyle, narka.

Sog za urode.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
baksiu, czyli według Ciebie, jeśli za pierwszym razem nie uzyskasz zamierzonego celu, to możesz następnie używać obelg i popisywać się złośliwością. Chyba nie trzeba być zbytnio inteligentnym, żeby zrozumieć, iż Twoje złośliwe komentarze w stosunku do YouCka nie nakłonią go do zmiany avatara, a wręcz przeciwnie. Zakładam, ze Ty jednak swego zdania nie zmienisz, ja również nie zamierzam, tak wiec nie widzę potrzeby kontynuowania tego tematu

Jak przypuszczam podejrzewasz mnie o brak inteligencji powiem tylko tyle...inteligencja jest jak rzeka: im jest głębsza, tym mniej robi hałasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14997
Nicci fajna laska z ciebie za***iscie wyszlas na tym avartrze:-]

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nastepne foty ...

Następny temat

NIGHT OF CHAMPIONS

WHEY premium