SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yamek Rich i zgraja chcą urwać Mikołajowi jaja> Spam post podkarpacie

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127815

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
noz to hoooj to tylko kolo miasta sasiedniego tak jest tylko ehhh takich to tylko po mordzie lac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
To gdzie tak yamek w J.. może?
Widzisz... jedyne wyjscie albo sie naszprycować dobrze albo łysieć i mieć "wygląd z 997" jak kolega eddie heheh

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
eddie tak bylem w Jar........ wlasnie tez tak myslalem przypakowac troszku i sztuki walki to kvrwa nie bede sie zastanawial tylko bil po mordzie takich

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
tylko ja nie lubie tak pierwszy zaczynac ja sie bije dopiero jak ktos mnie wnerwi i przywali to wtedy sieka jestale wujek mocny mi pomoze wrazie czego:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok ja lece na hale pokopac w pile chwilke:Psee you

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Heheh wiedziałem nie przejmuj sie ja w tamtych okolicach byłem 4 razy w tym 2 raz w sądzie.Wynik-przekopa i 2 wyroki
...ale sympatycznie wspominam i jeszcze tam wróce

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
eddie to cos Ty tam narobil pisz na meila jak nie chcesz na forum pisac [email protected]
to ladnie i dostales jakis wyrok i na ile:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
eddie i po co tam wrocisz i kiedy moze wpadne:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
yamek nic ciekawego meczyki rzecz jasna.Ale to stare piekne czasy które juz nie wrócą...tam akurat tylko zapłaciłem troche

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
...to było ładne kilkanaście kg temu

arkona-silownia.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie na akademikach Politechniki Rzeszowskiej

Następny temat

Czy w Rzeszowie jest gdzieś trenować gimnastykę sportową?

WHEY premium