SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yamek Rich i zgraja chcą urwać Mikołajowi jaja> Spam post podkarpacie

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127289

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
No niech Ci sie te włoskie d***** przyśnią

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
kaspa to ty taki mozgowiec jestes? jakie kontakty zlapales?

mocny ja tez bylem we Włoszech na wakacjach. w jakim miescie byłes? ja 60 km od mediolanu (milano)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Richard nic powaznego ciezko mi jakis konkretny skutek wymienic napewno troche wątroba dostała ale dopóki nie przegniesz to zawsze sie zregeneruje

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Też ide spac też by sie cos mogło fajnego przysnic choc niekoniecznie odrazu dziwka hehe
Narka

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
a jak to jest z odblokiem?
bo wydaje mi sie troche glupie dozowanie odbloku wedlug jakis pewnych schematow, bo kazdy bedzie w innym stopniu zblokowany, zaleznie od tego jak organizm zareaguje

a po ph tez robiles odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Mózgowiec nie ale w 1-wszej klasie sie uczyłem a szkoła prowadziła wymiene na praktyki zawodowe pol-fin i pojechało 15 najlepszych osób ze szkoły i mi sie udało teraz to juz tak nie kuje, chce iść w kierunku fizjoterapii, potem porobić jakieś kursy np instruktor kulturystyki i robić to co sie lubi.. papiery na masażyste juz mam tez pracowałem na tych wakacjach jako masazysta kasa dobra..

W finlandii trafiłem do firmy gdzie pracował na stałe polak, i ma mi w tym roku jakąs robote załatwić, pewnie tam gdzie miałem praktyke, czyli skladanie transformatorów dużej mocy, fajna i lekka praca

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
po pH też robi sie odblok nawet tribulusem

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
kaspa nie myslisz o studiach w krosnie? gdzie robiles i ile dales za papiery na masazyste?
ja 3-4 styczen bede mial kurs na sedziego narciarskiego
maja nam jeszcze zrobic kurs pedagogiczny trwajacy 1 semestr za friko i kurs na pilota wycieczek ale nie wiem czy za friko
ja w przyszlym roku bede chyba robi instruktora sportu w rzeszowie
jest tak kilka zjazdow w weekendy i kosztuje to 400 zl chyba i masz instruktor sportu i dopiero pozniej mozesz robisz specjalnosci, np istruktor kulturystyki, tez planuje to zrobic kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
A nie pojechał bym za chiny na zbiory plantacje itp.. wolałbym zarobić mniej i normalnie pracować te 8-12 godzin mieszkać w jakiejś kawalerce i wieczorem chodzić na siłke i na imprezy a nie w jakimś karawanie sie gnieździć

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja bylem na zbiorach winogron we wloszech, przesrana praca bo caly czas jestes schylony i plecy na******laja i robisz tak od 6 do 18 a czasami do 20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie na akademikach Politechniki Rzeszowskiej

Następny temat

Czy w Rzeszowie jest gdzieś trenować gimnastykę sportową?

WHEY premium