SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yakuza na "grubasa" w treningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7112

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
seewy z tym boldowaniem to przesadzasz
ja na swojego czekam od poł roku
a pamiętam jak vlada na brubasa proponowałem to ile to czasu trwało ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wiesz, czasami od razu da sie poznac czy ktos zasluguje... a czasami nie...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
mowisz o mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Ty to czekasz na bolda
a pamietaj że każdy bold dostał bolda w swoim czasie i nawet o tym nie myślał :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
spoko rozumiem i wiem

ale chce wiedzieć czy seewy pisał o mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie, to bylo ogolnie napisane - do tego np. ze generalnie wiekszosc na boldy itd. czekala kupe czasu, ale np. w przypadku takiej osoby jak Vlad od razu mozna poznac jaka ma wiedze i bolda przyznac z miejsca - a raczej wiedzowo nie dorownujesz Vlad'owi... no offence

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
chyba jednak nie zrozumiałes tego co miałem na myśli ale nie wazne ...

eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Seewy ,, nie zablysnal zadnymi rozwiazaniami - nie napisal zadnego artykulu (choc oczywiscie to nie jest konieczne), wszystko sprowadza sie do poprawiania tych samych bledow w takich samych planach... ''

Mysle ze tutaj sie mylisz .

Ale ok , jesli mówicie ze to nie czas , to napewno macie racje .
I to ze udzielam sie krótko w treningu tez mysle ze nie masz racji , jak ja sie udzielałem na poczatku w treningu i suplach to twoje wypowiedzi były rzadko widziane , bardziej zajmowałes sie chyba isomonią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie, zle mnie zrozumiales - przegladnalem po krotce pare twoich postow, byl tylko chyba jeden gdzie proponowales trening na sile klatki - tak to same pytania odnosnie treningu, suplementacji, zywienia - pytania podstawowe - dlatego moze jestem przeciw...


"Ale ok , jesli mówicie ze to nie czas , to napewno macie racje .
I to ze udzielam sie krótko w treningu tez mysle ze nie masz racji , jak ja sie udzielałem na poczatku w treningu i suplach to twoje wypowiedzi były rzadko widziane , bardziej zajmowałes sie chyba isomonią."

nie, zeby nie bylo ze ja tu mam jakis decydujacy glos - bo tak nie jest... dalem swoja opinie, jak kazdy inny uzytkownik o rownych prawach...
a nie rozumiem tego z insomnia...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
hehe spoko ja nie mam zadnych sprzeciwów tylko chciałem to sprostowac bo nie jest to tak jak napisałes przed tem .

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-01-10 15:25:11

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

limit ; /

Następny temat

Propozycja

WHEY premium