SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Tak sobie gadąłem z miętasem o sprawach organizacyjncyh i w sumie wpadłem na pomysł dotyczący boldów.

Jest pare osob, które są pobrubione w jedym dziale a ich wiedza wykracza poza jeden dział.

To podchodzi troche pod elite , ale nie do końca ... tak sobie myśle ze osoba która ma widze w paru działach np qazar mod odzywiania a w suplach juz nic nie widać powinień miec jakiś kolor zeby go to odruzniało od zwyczjanych userów i boldów ....

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-03 00:20:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ludziska się w tym pogubią

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A gdyby tak np. boldzi ogólni(tak jak było kiedyś) byli widoczni w każdym dziale?A boldzi działowi tylko u siebie?
Kiedyś bold był wszędzie, ale nie zawsze oznaczało to ze mozna było się do niego zwrócić w każdej sprawie
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to teraz zweryfikuj ktorzy boldzi ogolnie, a ktorzy tylko dzialowi...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Insomnia-tam można o tym pogadać.
Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
micchał troche w tym parawdey ale dodtanie jednego kolory nic by nie zmieniło ...

pomyślecie na tym na iso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
"A gdyby tak np. boldzi ogólni(tak jak było kiedyś) byli widoczni w każdym dziale?A boldzi działowi tylko u siebie? "


NIE BARDZO ŁAPIĘ JAKA RÓŻNICA?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
znaczy sie miętasowi chodzi (jak dobrze rozumiem) , żeby taka osoba npo jak qazar była widoczna w swoim dziale gdzie jest modem i miała tez oznaczenie bolda w suplach , podobnie z pixelem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zamysł był taki by boldzi byli widoczni wszędzie, w każdym dziale z pogrubioną czcionką, a boldzi działowi, specjalisci np. z supli, widoczni u "siebie"
Pomysł luźny do dyskusji.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
miętki a skąd będzie wiadomo, czy to bold z TEGO czy z INNEGO działu??
Jeszcze jeden kolor???

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nom dokładnie jakiś jeden kolor który będzie świadczył o ich właściwym dziale fioletowy np czy inny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yakuza na "grubasa" w treningu

Następny temat

Damixxx !!

WHEY premium