SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand ? Co z tym połączyć.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
Witam ! Mam zamiar kupic sobie xpanda 925 g. Zastanawiam sie co do tego dokupić żeby dało jak najlepszy efekt.. zalezy mi na sile ale i na masie.. Napewno chcialem jakies białko.. i zastanawialem sie tez nad CP lub cyzms w podobie.. W ogole to czy Knockout nie jest lepszy ? Czekam na odpowiedzi z góry dzieki ! Pozdrawiam !

NIECH MASA BEDZIE Z WAMI ! ! ! V
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
to co sadzisz ze efekty beda takie same ? mi wydaje sie ze po tym cyklu wyglad troche lepiej sie poprawi.. a z sila moze by cpodobnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ile masz kasy na to?
z bialka tanie i dobre to sp80
Cell Pump spokojnie mozesz dodac


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-12-26 00:38:56

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Napisz ile masz kasy bo to tylko od tego jest uzalezniony Twoj dalszy zakup supli.

Jak masz malo kasy to lepiej zainwestuj ja w jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
kasy mam kolo 300 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
XP+CP
z Bialka sp80
witaminy (najtaniej chyba z olimpu wychodza) , omega , zma (moze byc apteczne)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
i jak myslisz duzo po tym pojdzie ? zalezy mi na wygladzie i sile.. jak brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
DT:
CP rano na czczo
XP pzred treningiem
DNT:
XP rano na czczo
CP popoludniu miedzy posilkami

Bialko wedlug brakow w diecie
To ile Ci pojdzie nie wie nikt... za duzo czynnikow jest ktore na to maja wplyw

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
ok dzieki.. czekam jeszcze na inne odpowiedzi.. Pozdro V
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Chcesz inne odp to masz

Mozesz dokupic :

Nitro2
ostrowie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] , sp80, prolognatum lub jakies dobre bialeczko teraz w promocji sklepu SFD , sp80, prolognatum lub jakies dobre bialeczko teraz w promocji sklepu SFD , sp80, prolognatum lub jakies dobre bialeczko teraz w promocji sklepu SFD [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
i witaminy , zma apteczne , omege 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
nitro nie chce bo miesiac bralem cykl na tym i teraz robie przerwe 2m iesieczna i kolejny.. mam nadzieje ze cos pojdzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
brałeś nitro i robisz teraz przerwe w której będziesz brał xp+cp??

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszek w tabletkach

Następny temat

Ciekawe pytanie

WHEY premium