SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND XP pytanie do tych co brali

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
Wziąłem najpierw dawke pół miarki, nawet fajnie, na nast trenig wziąłem całą miarke i nic, zero pobudzenia, spac mi sie chcialo, zero mrowienia, czym moze to być spowodowane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
mysle, ze pierwsza dawka, to byla ekscytacja produktem, gdzie placebo sporo mialo do powiedzenia.

powiedz jeszcze ile min przed treningiem wziales i jak wygladal posilek przed treningiem i ile czasu przed treningiem go spozyles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
no własnie moze tutaj role odgrywa jedzenie.
Xpanda gdzies 30 min przed treningiem
Posiłek godzine przed treningiem
Jednak przez caly dzien malo zjadlem bo oprocz sniadania , 7 kromek chleba razowego z serem i szynką.

A na nastepny dzien po treningu złapała mnie ostra angina i to moze ona tez miala jakis wpływ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jedzenie jest tutaj kluczem
dodatkowo lapala cie pewnie infekcja, stad oslabienie etc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power & Reflex Natural Whey JAK DAWKOWAC ??

Następny temat

cm3 na rzetelny cykl

WHEY premium