SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec Creapure+ALA+B1 -> pytanie do tych co brali

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Witam

Sprawa wygląda tak:

Jak piję tą kreatyne nawet wymieszana z carbo albo sokiem to drapie mnie w gardło tzn. podrażnia je powodując najczęściej krótkotrwały kaszel.

Podobnie dzieje się gdy np przy energicznym otwieraniu puszki trochę pyłu kreatynowego unosi się w powietrzu i akurat zrobię wdech - czuję podrażnienie w nosie i gardle.

Nie mówiąc o tym, że jak zacząłem tą kretke to z przyzwyczajenia wsypałem miarkę do paszczy i chciałem popić - efekt był taki,że prawie bym się udusił i porzygał hehe - no może trochę przesadziłem ale było bardzo niemiło.

Pytania są takie:

Czy to jest normalne dla tej kretyny i ma ona takie właściwości np. ze względu na kwas alfa liponowy?

Czy jestem uczulony właśnie na ALA i powinienem przestać ją brać?

Chcę jeszcze dodać, że brałem już wcześniej mono i cell pump'a i wbyło wszystko si oraz że, kreatyna ma jeszcze długo termin ważności, była szczelnie zapakowana i kupiona w pewnym sklepie -> SFD :)

Czekam na wasze opinie. Pozdro

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4701
Mialem podobne odczucia jak ja bralem - czuc posmak jakby sproszkowanej aspiryny - i tez mysle ze to przez ALA.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Hmm czyli to raczej nie jest jakaś moja nadwrażliwość.

Dzięki za odpowiedź.

Poczekam jednak na kolejne opinie. Mam nadzieje, że się ktoś jeszcze wypowie.

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
Dla mnie to ta kreatyna smakuje jak tynk z pieprzem i mnie po niej cofalo, az niezaczelem jej pic z gestym sokiem np. kubusiem. Wyproboj sobie pic ją z jak najgęstrzym sokiem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
noxe - dzięki za podpowiedź

znalazłem też inne wyjście - jak rozmieszam ją w dużej ilości płynu (np. carbo)to nie jest tak źle

pawcio449 - widzę, że rzeczywiście jesteś przeciwnikiem spamu.... hahaha :p

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
ja to jak bralem cell pumpa to bralem do niego z 500 ml wody i bylo ok to z tym pewnie tez bedzie ok pozdro
p.s nie robcie spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Wiem też jak jest z cell pump'em bo robię właśnie cyklon na tym prostym stacku i kretce Treca z ALA i musze powiedzieć, że się przyzwyczaiłem i nawet bez problemu mi wchodzi ten kwas haha ale z ta kretka gorzej.

Uważam, że określenie noxe "tynk z pieprzem" jest brdzo trafne.

Pozdrówka

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
noxe masz ode mnie soga za ten text :)

"spokojny sen, rodzinne życie bez scen i przyjaźnie bez ściem - to sobie w życiu ceń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
hahah dzieki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HORMON WZROSTU

Następny temat

Sens brania BCAA

WHEY premium