SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XII Mikołajkowe Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1847
172,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1847
moje 170 niezaliczone (poprawie sie LOL)
ale gratulacje dla wszystkich startujących i podziękowania dla organizatorów zabawa jak zwykle na takich zawodach fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
no nie zwracałem dokładnie uwagi na kg wyciskane a od wyników mi sie mieszało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5218
witam zawody byly calkiem fajne. najbardziej emocjonujaca byla chyba kategoria kobiet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1847
dawaly rade dziewczyny hehe.
musze zdjecia zalatwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5218
ja mam jakies filmiki ale prawie nic nie widac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
dawaj pooglądamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5218
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam:)
też byłem na tych zawodach pokibicowac:) Torche mnie zaskoczyło że nie zostało zaliczone podejście pod 172.5 kg.....ale widać takie są zasady że po skończeniu trzeba trafić na stojak xD Największe emocje w wyciskaniu kobiet byłe heh javascript: test('');
javascript: test('');

Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
tak tylko to trafienie na stojak mogła wspomóc asekuracja lecz ich zabrakło , co było to sie nie odstanie nie zawsze nam sie wszystko udaje

Zdrowia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

awf na uniewrsytecie rzszowskim

Następny temat

Gala boksu w rzeszowie?

WHEY premium