SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost tylko letną porą??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
Chciałem zapytać czemu tak jest, że człowiek przeważnie najwiecej rośnie w okresie wiosenno letnim. Zimowo jesiennym czesto zauwaza sie zwolnienie tempa wzrostu. Czy to ma cos wspolnego ze zmniejszona aktywnoscia na swiezym powietrzu, mniej slonca?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To jakoś naukowo udowodniona teoria?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
nie, poprostu najczesciej zauwaza sie najwiekszy przyrost wysokosci wiosna/lato, nie wiem czemu tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
wg mnie cos w tym jest bo i ja latem więcej rosnę ale to nie chodzi chyba tylko o ruch ale i o pracę ... tj szkołę
niby tylko szkola ale plecak swoje wazy do szkoly i z powrotem do tego wczesnie wstajesz mniej czasu na 8-9 h sen itp

sam widzę po sobie ze wrzesien - czerwiec ok 3 cm wakacje 1 cm czyli roznica jest bo zamiast 3 mm na mies to ok 5 jest wiec ...
ale ruch tez ma duze znaczenie wiem bo gdy spedzalem aktywnie wakacje to wiecej roslem ( moze przypadek lub tak mialo byc ale pisze jak bylo ), ale ruch na swiezym powietrzu sprawia ze nie mamy problemow ze snem ( jak czasem w zime ) kladziesz sie ok 22-3 ( ja i szybko usypiam ) i jak wstane nawet o 8 to ok 9-10 h snu wiec to tez chyba wazne

PS troche się rozpisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna Skóra od urodzenia pomocy!!

Następny temat

rozstepy jak zapobiec

WHEY premium