SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost kilka pytań

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Witam

Mam 16 lat we wrześniu 17 i mam kilka pytan odnośnie wzrostu.
Mój wzrost to 178 ale chciałbym min 184 . Gdzieś czytałem że białko jest dobre na wzrost (aminokwasy) chodzi mi konkretnie o ostrowie bo nie mam za duzo kasy. W dzien z jedzenia nie jestem w stanie uzyskac dużo białka max.45g.I teraz moje pytanie czy np. 60g ostrowii by wystarczyło na zapotrzebowanie dzienne mojego organizmu. (waże73kg)Co jeszcze mogezrobić aby urosnąć brałem tran i nic. Jem dosyć sporo ale wogóle nie tyje. Czy mam jakieś szanse aby urosnąć. Jeszcze wpełni nie dojrzałem (lekki zarost:pekaesy, wąsy, broda).
Co mogę zrobić aby urosnąć? Help. Ai na koniec dodam że od dziesięciu miesięcy nie urosłem ani cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Czytałem o tym że podczas ćwiczen wydziela się hormon wzrostu (dużo powtórzen z małym ciężarem)
Ale czy wtedy nie wydziela się także więcej testosteronu który przyspiesza dojrzewanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Wzrost to sprawa indywidualna. Wszystko zalezy od twojej genetyki. Wysokich masz rodziców,dziadków?
Jeszcze masz czas zeby urosnąc

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
wzrost to genetyka

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
J/w nie ma cudownego srodku na wzrost. Jak bedziesz mial miec 190cm to bedziezs tyle mial, jak 150cm to tez tyle bedziesz mial, i ani cm wiecej czy mniej.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Ojciec 178 matka 166 Dziadek ze strony ojca 176 babka164 ze strony matki dziadek 174 babka 166. Mam braci i są wyżsi odemnie 6 cm i 8cm
Gdzieś czytałem że syn przewyższa ojca o kilka cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie zawsze ;) rodzinę masz niską więc nie wydaje mi się żebyś był wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
przewyzsza lub nie przewyzsza sprawa genetyki, masz szanse jeszcze urosnac bo rosnie sie do 21 roku zycia nawet, mozesz zwisac na drazku, duzo się rozciagac ale nie pomoze ci to zbyt wiele
mi na przykład nie chce rosnąć stopa , a wydaje mi się że minimalnie uroslem ostatnio

Zmieniony przez - meverick w dniu 2011-05-30 21:18:45

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Miałem zacząć ćwiczyć ale z obawy że mogę zatrzymać wzrost nie ćwicze . Taki wzrost 185 do Ćwiczen bylby spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja cwicze po to zeby nie urosnac Joke. J

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
wzrost nie chamuje cwiczen

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moi dziadkowie +190, ojciec 190, wujek 195cm, brat cioteczny ~190cm, siostra cioteczna ponad 180, ja mały karakan 172-4

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęcior:

Następny temat

Co to za ściema?%-)

WHEY premium