SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost (Ogólne info., Trening, Porady etc. - Artykuł)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
VolleyMat, wróć jak nauczysz się składać zdania, żeby czytają posty nie patrzeć na takie byki.
Pochodzę pisze się razem etc...
Nie porównuj leków sterydówych, do Koksu chłopczyku. Ośmieszasz się i jak już Ci pisałem... Każdy Twój następny post będzie świadczył tylko i wyłącznie o Twojej ułomności.
Kuka, Thx... Pzdr tylko Kuke.

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-06-03 14:58:49

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Volley jezeli pochodzisz z medycznej rodziny i nie slyszales ze sterydy hamuja wzrost, to ja nie chcialbym trafic pod taka opieke medyczna... Sterydy jak najbardziej hamuja wzrost, w wieku 12 lat moga zmniejszyc wzrost nawet o 20%, zaobserwowano takie cos u rumunskich ciezarowcow, ktorzy w mlodym wieku koksowali i nie urosli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z ta opryszczka jako skutek uboczny to zes dopiero do.je.bal, opryszczke wywoluje wirus i nie jest to zaden skutek uboczny... a rozstepy jakby co to rowniez nie jest skutek uboczny, dostaje sie ich pod wplywem szybkiego przytycia badz schudniecia,skora poprostu nie wytrzymuje,mysle ze powinienes jednak pozwolic sie autorowi wypowiadac w jego wlasnym temacie... On po to napisal zeby pomoc,a ty jak narazie napisales kilka postow z ktorych mozna sie posikac ze smiechu

Zmieniony przez - Lukanio696 w dniu 2009-06-03 15:34:00

Zmieniony przez - Lukanio696 w dniu 2009-06-03 15:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Lukanio, cieszę się, że są tu jeszcze tacy Forumowicze jak Ty.
Samemu "takiemu" ciężko cokolwiek przetłumaczyć. Zresztą trudno zauważyć na dyskotekach średni wzrost Ochrony, no ale najwidoczniej jeszcze jest za młody i mało w życiu widział. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
artykuł dość dobry, nie licząc cwiczeń ściągnietych z neta. pytanie tylko czy ktoś się do tego zastosuje?

don. ty tez pare byków w artykule zrobiłeś np. nie dożywiony pisze sie razem "niedożywiony", naderwaniom nie "naderwanią". zrozum, nie wszyscy są idealni tak jak ty.

Volley też trochę przesadziłeś! Moi rodzice są kosmonautami. omg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
a ja mam pytanie takie, skoro niektorzy twierdza ze silownia hamuje wzrost to dlaczego ciezarowcy moja po 190 cm jak nie wiecej albo chocby pudzian czywielu innych strongmen'ow, on ma 188 cm. a wiadomo ze oni wszyscy cwicza od 11-12 roku zycia i cwicza na maxa tzn robia MC przysiady i w ogole nie oszczedzaja kregoslupa.

P.S. sorry nie chce mi sie bawic z polskimi literami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Rulez, nawet nie komentuje. Zachowujesz się jak Trol. Pojawiasz się wtedy kiedy możesz dołożyć swoje 5gr. Nikt nie podważył Artykułu, a tylko Ty. Ogarnij.
Kamil, nie chce mi się powtarzać ciągle tego samego.
Przeczytaj Artykuł i przejrzyj dyskusję, napewno otrzymasz odpowiedź, która już tu jest. Ja nie mam czasu na odpowiadanie na te same pytania. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-06-03 23:37:39

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Siłownia raczej nie hamuje wzrostu no chyba że uszkodzisz sobie płytke wzrostową w kręgosłupie to wtedy już nie urośniesz.
Wogóle jest dużo teori na ten temat, żadnej chyba jescze nie sprawdzono naukowo więc ogólnie nie wiadomo ale raczej przewaza teoria i się wydaje bardziej wiarygodna z widzenia punktu naukowego że nie hamuje wzorstu poza wyjątkiem gdzie płytka zostanie uszkodzona.

Zmieniony przez - Zamachowy w dniu 2009-06-03 23:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Wszystko jest zapisane genetycznie.
W większości przypadkach wysiłek fizyczny pobudza wzrost, przykładowo MC, przysiadami etc.. Urośniesz ile masz urosnąć. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
to tak ogólnikowo napisales bo nasz fenotyp moze ulec zmianie pod wpływem różnych czynnikow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opalam sie na czerwono

Następny temat

zwichniecie stawu łokciowego

WHEY premium