SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
W tym pewnie problem. Jesteś bardzo szczupła i dlatego wyglądasz na bardzo wysoką chociaż tak do końca nie jest. Ja bym proponował ROZSĄDNE ćwiczenia na siłowni. Co byś nabrała trochę mięśnia. ważysz 53 to tak do 58-60 kg. Przy Bf takim jak masz teraz. Byle byś się nie zalała tłuszczem i nie zrobiła z siebie koksa. krągłe kształty są sexy popatrz np na kobiety uprawiające fitness od wielu lat.
Dwa nie każdej kobiecie pasuje trochę ciałka. Jeśłi jesteś babskim ektomorfem to nawet nie staraj się zwiększać wagi, bo będzie to na tobie śmiesznie wyglądało.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Po pierwsze jesteś młodziutka i prawdopodobnie z wiekiem nabierzesz jeszcze kobiecych kształtów. Na razie tak jak przedmówca - polecam siłownie i sport w ogole, z wymodelowaną sylwetką poczujesz się znacznie lepiej. Najlepiej zajmij się np. intensywnie tańcem, przy okazji nauczysz się ładnie poruszać.

Po drugie to chyba zwariowałaś z tym wzrostem albo zyjesz w krainie liliputów Ja też mam 1,75 i zawsze uważałam że to atut, facetom też to jakoś nie przeszkadzało Powyżej 180 cm to faktycznie może być dla kobiety problem, ale 175 to obecnie normalny wzrost, mnóstwo dziewczyn ma podobnie i wiecej.

Swoją drogą to zabawne,ze osoba, ktora zapewne u 90% równieśniczek budzi zazdrość modelkowatymi proporcjami, odczuwa z ich powodu kompleksy

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-02-12 11:39:40

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
dziewczyno ja mam 176 i od grania w kosza mi isę trochę mięśni dorobiło hehe, ciesz się że przynajmniej nie wyglądasz jak zabijaka jka ubierzesz koszuklę na ramiączkach hehe. fakt chuda jesteś ale spoko głowa moja kol. ma 177 cm i ważyła 54(maskara) a teraz ma 19 lat i waży 61 i wygląda super. Pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
aha czyli nie mam co mażyć o niższym wzroście, szkoda
Jeśli mogę w tym dziale się spytać, to co moge zrobić aby bezpiecznie na masie przybrać:) jakieś ćwiczenia np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Patka, ja mam 190cm, do mnie możesz się wtulić

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
hehe
Jeśli miałabym taką możliwość to bardzo chętnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Miałabym jeszcze jedno pytanie
Kiedyś czytałam w temacie (chyba na tym forum), że poprzez medytację jakiś znany koszykarz doszedł do bardzo duże go wzrostu, czy może poprzez medytacje iść to także drugą stronę
Wiem że to jest głupie pytanie ale łapię się wszystkich możliwych sposobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
Nie, nie moze. I pomysl lepiej nad psychologiem bo niezle sobie wkręcasz kompleks

Zmieniony przez - Hektor.asd w dniu 2008-02-13 22:42:19

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Hektor, nie tak "agresywnie"
Ehh Patka, naprawdę masz świetny wzrost, dzieciaki z Twojej szkoły mogą Ci tylko pozazdrościć. Nie masz co marudzić.
Jeśli tak bardzo chcesz sie przytulić do zapraszam do Szczecina, może znajdę chwile...

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
idealny wzrost, sam jestem dosc wysoki (185) i wole troche wyzsze dziewczyny mmm
zapewne dlugieeee nogi
cieszyc sie i tyle

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biały nalot na jezyku i utrata smaku,pomocy!

Następny temat

ZAWAŁ SERCA

WHEY premium