SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Pawłem Nastulą

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Ludzie odwalcie sie w koncu od dziennikarzy! Jakie media takie wywiady, a ci dziennikarze ktorzy robili z nim wywiad to w koncu lamerzy i za takie a nie inne wywiady im placa. Ale nie wszyscy na bogow! Co to za kategoryzowanie?? To tak jak twierdzic, ze wszyscy ksieza to pedofile, kretacze, wyzyskiwacze i demagodzy (a juz bardziej z tym bym sie zgodzil - i za to stwierdzenie bana przyjme z radoscia ;).

A wartosciowych mediow na rynku jest sporo tylko nikt jeszcze wpadl na pomysl zeby wywiad z Nastula zrobic w dobrym tygodniku, czy programie opinii - a zapewniam was, ze ten sam wywiad przeprowadzony przez Morozowkiego-Siekielskiego, Jagielskiego, Paradowska, Żachowskiego czy Najsztuba czy im podobnych nie bedzie taka szmata jak ten zacytowany!
Moze nawet Wojewodzki by dal rade (jak by akurat nie mial napadu mitomanii) - juz widze jak chce zeby mu Nastek pokazal jak sie robi balaszke albo duszenie! Hehe.

Dziennik to rzeczywiscie Fakt dla bardziej inteligentnych (nawet felietony podkupionego z Polityki Pilcha tego nie ukryja ;).

K*****a! Wlasnie postanowilem zrobic wywiad z Nastula ;] (chyba na moje nieszczescie tez jestem dziennikarzem...) I zapewniam was, ze spytam go o tych d****i zurnalistow - jak ich odbiera... ;]

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
... i jeszcze jedno: jak z Nastkiem maja robic wywiady "dziennikarze sportowi" porownywalni poziomem z "komentatorami" gali w TVN (Pani Rylik, Panie sie nie obraza!) to ja zwoluje pospolite ruszenie...

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
W Pawle podoba mi sie to ze jest prawdziwym wojownikiem. nie przyszedl do pride zeby zarobic troche kasy i usunac sie w bok tylko jak sam mowi chce byc najlepszy, tak samo jak w judo! robi cos ze swoim zyciem, chce sie rozwijac i ciezko trenuje! podziwiam go za to jak podchodzi do sportu, bo to jest sport! ostatnia walke Pawla ogladalem z takim samym przejeciem jak mecz polska-portugalia!

moim zdaniem dobrym dziennikarzem jest np borek, jak ogladalem ksw to nie zadawal glupich pytan tylko widac bylo ze gosc podchodzi do sprawy fachowo, tak jakby komentowal jakis mecz pilkarski czy inne wydazenie sportowe.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Pytania pytaniami, ale odpowiedzi Nastuli bardzo mi się podobały. Były wyważone, sensowne. Starał się uniknąć tworzenia jakiejkolwiek sensacji wokół tego, co robi. I o to właśnie chodzi. Bardzo dobry wywiad. Jak najwięcej ludzi powinno go przeczytać

A Pawłowi gratuluję świetnej postawy przeciw Barnettowi. Zrobił wprawdzie błąd, który kosztował go wygraną, ale dominował większość czasu, a z kimś takim, jak Barnett to nie lada wyczyn!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
anchel:
Nie odwalimy się od dziennikarzy, dopóki nie przestaną być tępymi ćwokami szukającymi tematu(byle była sensacja), i zadającymi kretyńskie pytania(nie będę ich tu przytaczać, bo się znowu zdenerwuję).


Dziennikarzyny w większości nie znają się na niczym, a zajmują się wszystkim co im wpadnie w łapy.
Niby taki zawód, ale każdy zawód należy wykonywać rzetelnie, podchodzić do spraw profesjonalnie(douczyć się!), a nie zadawać dziecinne pytania, z głupim wyrazem na twarzy, gdzie wręcz czuć nutkę ironii, czy kpiny z omawianego tematu lub osoby którą się przepytuje(czyli podchodzenie z góry do Nastuli jak do zwykłego zabijaki, który za kasę bierze udział w "krwawej jatce"). Dziennikarskie dno proszę państwa.

Wciąż obstaję za stwierdzeniem, że dziennikarze, to prostytutki, które można przekupić, podsunąć im na tacy "gorący temat" pod publiczkę, a oni już zrobią co trzeba(zaszczują niewinnego człowieka, albo wybielą przestępcę, zrobią ze sportowca bożyszcza tłumów jak Małysz&Kubica, albo odmieńca i banitę - zależy co się lepiej sprzeda w danej chwili).
_________________________________DNO!__________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-25 11:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Beznadziejne te pytania, ale nie dziwię się, że takie są. Dziennik to gazeta o wszystkim dlatego nie ma co się spodziewać fachowych pytań typu: jak myślisz Paweł dlaczego sędzia przerwał walkę w parterze? Nastek doskonale wybrnął i przedstawił swój nowy zawód w dobrym świetle. Podoba mi się też to, że nie ukrywa, iż robi to również dla pieniędzy, bo dba o rodzinę Paweł nie da sobie w kaszę dmuchać

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3485
Sorki, ale czy ten dziennikarz, Oskar Berezowski. To nie jest przypadkiem ten Oskar Berezowski z budo.pl, przyjaciel Nastuli, który przeprowadził z nim już kupę wywiadów i zaprojektował jego koszulkę (tę z sercem)???????


Wydaje mi się, że pytania były tendencyjne z tego powodu, iż ludzie którzy się nie znają też pewnie o to by pytali, a Nastek miał to prostować.

Z drugiej strony, gdyby pytania byłyby zbyt wazeliniarskie to też niebyłoby dobrze. (i pewnie przeciwnicy Pawła znowu mieliby jakieś wąty)

Wydaje mi się, że poprostu tak się umówili.
Ale to tylko moje gdybanie.

"From Netherlands....

Paverrr Nasturrrrrrrrrrrrrra !!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Tanie_Wino
Kurde mialem przemilczec ale nie daje mi spokoju...

Stary mowiac ze wszyscy (nie napisales 'wszyscy' ale w tak to wyglada w domysle) dziennikarze to prostytutki mnie po prostu obrazasz. I wiekszosc z tysiecu ludzi ktorzy ciezka haruja w tym zawodzie. Nie uogolniaj - "dziennikarze" to nie tylko pismaki z brukowcow i zurnalisci z pisemek dla sfrustrowanych gospodyn domowych! Te tysiace ludzi przygotujacych dzienniki, analitycy gospodarki, felietonisci, krytycy, komentatorzy, publicysci, dziennikarze sledczy - to wszystko szmaty i d*****?! Chlopie wez sie kopnij w leb! Albo lepiej wpadne do ciebie na trening i ja cie kopne - nie tak zeby bolalo, ale zebys zamiast powtarzac bzdury zaslyszane na osiedlowym trzepaku czy przed buda z piwem, zaczal samodzielnie myslec. Zerknij laskawie na statytyki i zobacz jak wiele spraw w prokuraturze zaczyna sie od doniesienia za posrednictwem sledztwa dziennikarskiego - najwazniejsze wały w tym zapyzialym kraju wykryli dziennikarze! Ja juz nie mowie o aferach kryminalnych ani o przekretach gospodarczych czy politycznych fakapach - stary do dzisiejszego dnia bys zarl zgnila kielbase z Konstaru i zagryzal jogurcikiem z dodatkiem zelatyny ze Zgierza robionej z kosci toczonych przez robactwo...
Zbanujcie mnie jesli sie rozpedzilem ale Kevin Carter to szmata? Zdobyl pulitzera za zdjecie umierajacego dziecka w Sudanie po czym popelnil samobojstwo bo nie mogl tym ludziom pomoc...
Waldemar Milewicz ktorego zabili w Iraku to prostytutka? Pewnie tak bo to on weszyl afery i jatrzyl na wojnie...
Kurek i Kaminski to szmaty? Jerzy Giedroyć też? Marcin Pawłowski też?!

Troche jestem dzisiaj wciety wiec wybacz napasc ale sie wkurzylem. Sa dziesiatki innych zawodow gdzie dopiero sie kvrwia (celnicy, drogowka, lekarze, komornicy) a ty (i wy ;) ) czepiacie sie dziennikarzy. Dziennikarze pisza to co ludzie chca czytac. Szczytna misja propogowania kultury i wiedzy (nawet o mma) to zabawka dla promila odbiorcow (patrz: ogladalnosc tv kultura, czy liczba czytelnikow "Dziennikow Literackich")! Jest popyt na krew i lanie po mordach to w prasie i tv jest krew i pranie po mordach.

Zeby jednak nawiazac do tematu forum: hehehe - wczoraj byl d****ny film w tv "Od kolyski az po grob", w ktorym nasi idole z UFC (zeby tylko wspomniec Lidell'a i Ortiz'a) dali sie pobic za szmal w idiotycznym filmie przez kurduplowatego zoltka (ale i tak lubie Jet'a Li ) No jednym slowem czysta prostytucja...

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533



Dziennikarze sami wywołują "popyt" na krew i lanie po mordach(zadając pytania i pisząc artykuły w sposób jaki widać). Media są opiniotwórcze(dla wielu ludzi, "jak coś było w TV, czy gazecie, to musi być prawda").

Przytaczasz jakieś znane osobistości, ale ilu ich jest(jaki procent całości)?
Znikomy.
Większość jest ignorantami, odwala pańszczyznę(byle zapełnić ramówkę), i nie broń ich(rozumiem, że popełniając wypowiedzi jak ostatnia, bronisz po części sam siebie?).

Jeśli jesteś dziennikarzem, to bądź "tym dobrym". Jak piszesz na jakiś temat, albo rozmawiasz, to doucz się wcześniej, aby nie gadać bzdur, i nie zadawać durnych pytań - w dodatku z głupkowatym uśmieszkiem na ryju jak to zrobił np. Pan prowadzący program "Polowanie"(gość swą lamerską postawą, pedziowatym tonem głosu wpływał na opinię publiczną, na niekorzyść Nastuli - bo wyglądało to jak rozmowa inteligencika z nieokrzesanym brutalem, co porzucił Judo i się tapla w krwi na ringu Pride).
To jest zwyczajna Manipulacja widzem(koloryzowanie, wybiórczość w przedstawianiu sprawy i forma/oprawa tego przekazu), czyli codzienna gra dziennikarzy, prawda misiu?

Na Prawdzie niewielu zależy(chyba tylko tym znanym, których wymieniłeś - ale niektórzy już nie żyją)...
W przykładowej zepsutej kiełbasie też nie chodziło o Dobro Ludzi, tylko o Temat-Sensację.
___________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-26 23:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 859
chyba od "zawsze" pomstuje sie tu na polskich dziennikarzy którzy przeprowadzają wywiady komentują w TV itp i chyba Ci "pomstujący" mimo wszystko zapominają że pytania i odpowiedzi maja trafić do ludzi którzy sie na MMA nie znają , mam pewną propozycję sprubujcie ustalić zestaw pytań do Pawła Nastuli ale taki zestaw który potem pokażecie kumplowi(znajomemu,rodzinie) która niewiele wie o PRIDE i MMA i sprawdzcie czy i ile z tego zrozumiała("przewidując lub cytując odpowiedzi Pawła) , zrozumcie nie bronię dziennikarzy mnie też wkurzyły komentarze w TVN (cała otoczka dot godziny transmisji)i wiele innych rzeczy ale te wywiady nie są dla fachowców z SFD ale dla osób które w większości kompletnie nie wiedzą o co chodzi w MMA ,to zadaniem np Pawła Nastuli jest odpowiadać na najgłupsze pytania i robi to świetnie pozwalając poznać innym to czym sie zajmuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Występ CroCopa w NYE Shockwave pod znakiem zapytania

Następny temat

Dobrym zawodnikiem trzeba się urodzić ?

WHEY premium