SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie ciśnienie tętnicze na testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
1. WIEK:32
2. WAGA:102
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5lat
6. DIETA:
-białko:250/300g
-węglowodany:200
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
3 razy testosteron enan solo.
8. TRENING:5 dni w tygodniu
9. CEL CYKLU:przyrost masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:7 miesięcy temu, test enen solo
11. POZIOM BF%:12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg: brak wycisku maksymalnego z powodu kontuzji pleców
-przysiad:150.

Witam wszystkich,
Resztę wymiarów zaktualizuje jak tylko je zmierzę.

Aktualnie jestem na testosteronie enan 250 od ostatnich 4 miesięcy, 3 pierwsze miesiące leciałem 250mg e4d, natomiast ostatni miesiąc postanowiłem brać co 5 dni względem wysokich skoków ciśnienia tętniczego. Pierwsze 3 cykle obyły się bez nadciśnienia natomiast tym razem jest inaczej, ciśnienie skacze na okrągło raz są to mniejsze ilości (147/95) a po chwili wysokie, zdarzały się nawet w wysokości 190/110. Nie spadam poniżej 140/90, czosnek w tabletkach jem codziennie ale nie widzę różnicy, dodalem więcej cardio do treningów ale zbyt dużo to nie zmieniło. Nie posiadam symptomów jak bóle głowy czy problemy z widzeniem, jedyne co mam to zaczerwieniona twarz, zrobiłem badania krwi czekam na wyniki, jak tylko je otrzymam podzielę się z wami. Chciałbym zapytać czy ktoś z was również miał takie skoki ciśnienia, jak sobie z tym radził i co pomagało najbardziej. Czy wysokie ciśnienie tętnicze zostaje po cyklu permanentnie czy mija wraz z jego zakończeniem? Bardzo możliwe że mam podniesiony estrogen bo czuję że troszeczkę podpuchlem ale to takie gdybanie jak tylko przyjdą wyniki to zaktualizuje post.
Dzięki i miłego

Dużo zdrówka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Witam,
Dostępne mam tylko wymienione niżej środki:
Tamoxifen
Armidex
Femara.
Który byłby najlepszy? I jakie dawkowanie? Czy screenshot z wynikami jest wyraźny? Pozdrawiam

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Zrob badania i wrzuc leki bo to już spore nadciśnienie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Parametry do zbicia się kwalifikują, im dłużej w tym siedzisz tym gorzej dla ukł. sercowo-naczyniowego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Jak tylko dostanę wyniki dodam je do posta, starałem się o leki na nadciśnienie u mojego rodzinnego, problem polega na tym że mieszkam w UK a tutejsza służba zdrowia wygrała certyfikaty lekarskie na loterii, podczas wizyty z rodzinnym mój wskaźnik wynosił 170/93 na co rodzinny powiedział że nie ma czym się martwić i że nie da mi leków bo ja potrzebuje sobie zrobić odpoczynek od pracy. Głównie mam pomiędzy 150-160/95 ale zdążają się wyższe skoki raz na jakiś czas.

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Rozglądaj się na PL lek med w UK. Podejscie inne i z tym podejsciem takie parametry sie leczy. Oczywiscie profilaktyka ograniczenie stresu/pracy wiekszy nacisk na relax & fun również wskazane poza lekami.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Musisz sam coś wrzucic w takim wypadku bo rozkurczowe jeszcze jeszcze ale drugie już mocno wysoko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Ok, a czy po cyklu odstawić te leki?

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
No to już wg badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
kevin1990
Ok, a czy po cyklu odstawić te leki?


Z reguły jak nabawisz sie nadcisnienia to raczej pozostaje Z Tobą.Rzadko kiedy sie normuje,wiec leki juz bedą raczej wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1678 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
_GANGSTA_
kevin1990
Ok, a czy po cyklu odstawić te leki?


Z reguły jak nabawisz sie nadcisnienia to raczej pozostaje Z Tobą.Rzadko kiedy sie normuje,wiec leki juz bedą raczej wskazane


To zależy. Ja np. jak jestem na lekkiej/średniej bombie muszę brać więcej leków na ciśnienie. Jak schodzę na dawki HTZ to muszę schodzić z leków mocno, bo już kilka razy się zapomniałem i miałem zbyt niskie ciśnienie. Wiele zależy od tego jakie są przyczyny u niego - czy tylko kwestia objętości krwi czy też jakieś zmiany w żyłach trwałe.

Do autora. Dwie podstawowe sprawy - robisz badania:

1. Estrogen. Estriadol będzie zaciągał wodę do organizmu. Im więcej wody w ciele, tym większa objętość krwi i tym samym wyższe ciśnienie. Jeśli nie zbijasz estro, to zacznij.
2. Morfologia. Jeśli masz za gęstą krew (Hematokryt, RBC) to równocześnie będzie większa objętość krwi, a tym samym i ciśnienie. Tym bardziej, że mówisz o czerwonej twarzy - to może (choć nie musi) wskazywać na pogorszone parametry morfologii.

Innych przyczyn przy jednym, łagodnym środku jakim jest test nie widzę. Jeśli to nie będzie ani estro ani zbyt gęsta krew to powinieneś udać się do lekarza, bo to nie jest normalne.

Zupełnie z innej beczki - moim zdaniem KAŻDY koks, powinien "profilaktycznie" włączyć u siebie choćby śladowe dawki leków na ciśnienie typu Telmisartan czy Nebiwolol. Mają dużo więcej zalet niż tylko zbijanie ciśnienia, chroniąc trochę serce itd. Oczywiści z głową i najlepiej za poradą lekarza.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
F1.08
_GANGSTA_
kevin1990
Ok, a czy po cyklu odstawić te leki?


Z reguły jak nabawisz sie nadcisnienia to raczej pozostaje Z Tobą.Rzadko kiedy sie normuje,wiec leki juz bedą raczej wskazane


To zależy. Ja np. jak jestem na lekkiej/średniej bombie muszę brać więcej leków na ciśnienie. Jak schodzę na dawki HTZ to muszę schodzić z leków mocno, bo już kilka razy się zapomniałem i miałem zbyt niskie ciśnienie. Wiele zależy od tego jakie są przyczyny u niego - czy tylko kwestia objętości krwi czy też jakieś zmiany w żyłach trwałe.

Do autora. Dwie podstawowe sprawy - robisz badania:

1. Estrogen. Estriadol będzie zaciągał wodę do organizmu. Im więcej wody w ciele, tym większa objętość krwi i tym samym wyższe ciśnienie. Jeśli nie zbijasz estro, to zacznij.
2. Morfologia. Jeśli masz za gęstą krew (Hematokryt, RBC) to równocześnie będzie większa objętość krwi, a tym samym i ciśnienie. Tym bardziej, że mówisz o czerwonej twarzy - to może (choć nie musi) wskazywać na pogorszone parametry morfologii.

Innych przyczyn przy jednym, łagodnym środku jakim jest test nie widzę. Jeśli to nie będzie ani estro ani zbyt gęsta krew to powinieneś udać się do lekarza, bo to nie jest normalne.

Zupełnie z innej beczki - moim zdaniem KAŻDY koks, powinien "profilaktycznie" włączyć u siebie choćby śladowe dawki leków na ciśnienie typu Telmisartan czy Nebiwolol. Mają dużo więcej zalet niż tylko zbijanie ciśnienia, chroniąc trochę serce itd. Oczywiści z głową i najlepiej za poradą lekarza.



Rzadko kiedy sie zdarza ze cisnienienie sie normalizuje ew. zmiana stylu zycia diety,ruch,brak uzywek saa ,narko,alko ,jezeli wywali ci raz nadcisniennie od np saa to juz jestes w grupie z podatnoscią,wiec dalsze stosowanie saa czy narko,alko bedzie poglebiac problem.Potem po odstawieniu saa i uzywek to juz loteria czy sie unormuje czy nie,ale ja obstawiam ze z reguly niestety nie(obserwacja i sluchanie lekarzy w rodzinie).Samemu sie idzie przekonac z czasem ja spotkalem niewiele osob ktorzy po skokach z cisnieniem unormowali swoje zycie tak by problem nie powstawal jednak wiekszosc mimo ryzyka dalej stosowala,uzywki ktore poglebialy problem co finalnie przekladalo sie na stale stosowanie lekow na nadcisnienie.Pytalem Kuzyna farmaceuty o telmisartan jezeli nie masz problemu z cisnieniem nie zalecał,jak chcesz moge zapytac o głebsza analize.



Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-02-15 16:40:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Wyniki w trakcie Cyklu

WHEY premium