SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki Testosteron!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8808

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

99

Wzrost

176

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

121

Obwód uda

64

Obwód talii

100

Staż na siłowni

10-lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

300g-białko,500g-węgli,100g-tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

To jest mój pierwszy cykl: deka+enan

Opisz swój plan treningowy

3-4xtydzień trening siłowy 2xtydzień aerobowy 1xtydzień basen

Cel cyklu

sucha masa mięśniowa

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
Tom2017 i jak ten DHEA ELJOT działa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Zrobiłem badania test, E2 i DHEA-S przed i dopiero co skończyłem paczkę (2 tab rano po 25 mg) czyli minęło 2 tyg. We wtorek z ciekawości zrobię bad test to przypomnij się to dam znać. Generalnie to piszą, że działanie widać po kilku tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
Lepiej się czujesz po dwóch tygodniach?ile miałeś testa w wyniku???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Generalnie to cały czas czuje się zaj**iście dobrze. Nawet po cyklu test dwa lata temu nie miałem żadnej doliny lub coś tym stylu jak czasem niektórzy piszą. Tak naprawdę to szykowałem się do kolejnego na enanie od maja, ale jakoś przypadkiem trafiłem na ten środek w aptece i jak poczytałem to same dobre rzeczy po nim mają być tak więc skusiłem się i zobaczę . Polece 2 miesiace i zrobię wtedy więcej badań. Tobie zasugerowałem, bo tak akural był u mnie na topie i prognozy optymistyczne a wyczytałem że
szukasz dobrej rady

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
Widzę że DHEA-S masz w górnej granicy a teścia pomiędzy..zasugerował bym jeszcze zrobić prolaktynę sam sobie też..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
To wyniki przed rozpoczęciem brania , prolke robiłem wcześniej i było ok. W tym tygodniu zrobię badania po ponad 2 tyg i zobacze czy coś ruszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
No właśnie ja nie robiłem nic oprócz teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lysyrob
Testim żel wycofano!!!

Testim faktycznie nie dostepny. Chyby dr faktycznie nie chetny do wspolpracy Trudno sie dziwic bo testa masz w normie.
Jak koledze po tym dhea sie cos ruszy z testem to sie noga przezegnam i w coda zaczne wierzyc

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 617
Dlatego przepisał żebym się odczepił...ale za to sildenafilu na erekcje nie żałował bo aż 30 sztuk wypisał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To akurat nie laska, bo mozna w karzdej aptece bez recepty kupic. Plus taki, ze z recka taniej.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danabol od Genetics Lab - opinie

Następny temat

Opinie na temat TURANABOLU EUROCHEM warto?

WHEY premium