SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 316
Witam
Lece 12-sty tydzien na Sustanonie/ 500mg-tydzień+Tamox-10mg dziennie, planuje pociągnąć to przez 16 tygodni a po tym mostek i wskakuje na Cypka+Deke... Ale zrobiłem pierwsze badania w życiu (w czesniej nie interesowały mnie) i nie wiem jak do nich podejść, czy mam się przejmować czy raczej są normalne na cyklu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Drizzxxl
A tak jeszcze dla formalności Tamox oczywiście przestać brać, kiedy zaczne pogryzać EXE lub anastrazol??


Oczywiscie przestac brac
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Normalka.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
A masz badania sprzed cyklu dla porównania??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 316
Niestety to moje pierwsze badania, w cześniej nie zwracałem na to uwagi robiłem je w Niemczech i lekarze są przerażeni i skierowali mnie do Endokronologa :) A jak powiedziałem że biore Tamoxifen to oni odparli,że już wiedzą z kąd podniesiony Estrogen bo wedłóg nich to tamox jest od podwyższenia \estrogenu a nie na blokade czy zbijanie:D Dlatego zgłupiałem i przyszedłem po pomoc do was bo jak pójde do tego "znachora" od hormonów to mnie tak wyleczy, że chyba z łoża nie wstanę xD
Dla ciekawych napisze że Sustanon to Malay Tiger czyli jeszcze mają jaki/taki towar







Zmieniony przez - Drizzxxl w dniu 2019-09-24 20:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Lepiej bedzie skombinowac exe lub arimidez zeby zbic do poziomu normy. Tamox tylko przyblokuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Drizzxxl
Niestety to moje pierwsze badania, w cześniej nie zwracałem na to uwagi robiłem je w Niemczech i lekarze są przerażeni i skierowali mnie do Endokronologa :) A jak powiedziałem że biore Tamoxifen to oni odparli,że już wiedzą z kąd podniesiony Estrogen bo wedłóg nich to tamox jest od podwyższenia \estrogenu a nie na blokade czy zbijanie:D Dlatego zgłupiałem i przyszedłem po pomoc do was bo jak pójde do tego "znachora" od hormonów to mnie tak wyleczy, że chyba z łoża nie wstanę xD
Dla ciekawych napisze że Sustanon to Malay Tiger czyli jeszcze mają jaki/taki towar








Zmieniony przez - Drizzxxl w dniu 2019-09-24 20:16:14



Ładne spece tam u Ciebie

Towar pewniak kręci bdb, zbij estro i leć wg planu. Kontroluj co kilka tyg.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 316
Wielkie dzięki za pomoc :D sogi poszły, bo jak inaczej wyrazić szacun Panowie.... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 316
Panowie wróce jeszcze do tematu i poproszę o pomoc, bo zwarjować idzie z tym zbiciem Estrogenu... Ile się popytałem znajomych tyle mi pomogli ale każdy swoje, jeden że lepsza EXEMESTANE drugi że ANASTROZOLE, jeden żeby brać tak, drugi inaczej, ręce opadają...Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do was, tak jak doradzicie tak bedzie .... Który lepszy z tych środków i jak go zacząć od 25mg co dziennie a później 0,5 tab. czy co 7 dni 25mg a może coś innego... Tak jak napisałem jak poradzicie tak będzie :) Pozdrawiam









Zmieniony przez - Drizzxxl w dniu 2019-09-26 20:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Daj exe - 3 x w tygodniu po 1/2 tbl
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Jak masz anastrazol to daj 1/2 tbl 2 x w tygodniu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 316
Ok dzięki Aleks :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progrres natty po pct

Następny temat

Jaki doping dla piłkarza

WHEY premium