SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań na mostku z HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94783 Napisanych postów 364789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670089
jeśli planował bym 3 miechy przerwy to też bym kombinował pod pełne pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z tym wpływem provi na prostatę to bym polemizował, wszak daje się to dziadkom żeby jeszcze zakisić ogóra mogli sobie. Dawki lecznicze to nawet 150mg dziennie, ale zwykle 25-75mg dziennie przepisują.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
lodzianin, to wkońcu brałeś tego cloma na tym mostku?
własnie chcę wejść na taki mosteki myślałem nad dodaniem provi i atd
jestem już długo on i obawiam się bezpłodności, stąd pomysł na mostek na hcg i na clom
zejście z cyklu planuje na "po wakacjach" ;)

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2015-02-01 19:53:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
jechalem osobiscie na mostku z hcg i nie było tak kolorowo spadki zaliczylem spore samopoczucie wporzadku libido . lepiej zrobic pct albo podkłd z testa plus hcg

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
tez robie taki mostek po dlugiej bombie, i ciekawy bylem wynikow lh po clomidzie, jesli brales go w koncu lodzianin to podaj wyniki. robie to z tego samego powodu co cichy, wlasnie leci 2 tydzien bez towaru, ostatnio leciala susta 250mg/e2d i deka 200mg/e2d, hcg zaczalem od razu na razie 5000iu 2x week, jako ze chcialem calkiem zejsc z testa, wrzucilem 10mg mety z rana na poprawienie anabolizmu, tak mi poradzono. w 4 tyg bicia hcg dorzuce clomid. mysle jeszcze nad wzieciem czegos na zbicie estro

zastanawiam sie tez czy nie zalatwic gdzies gonal F na poprawienie fsh, dobrze byloby jakiegos potomka zmajstrowac poki nie jest za pozno (o ile nie jest jeszcze )

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2015-02-01 23:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
ja już byłem na takim mostku z exe i raczej wszystko było ok
teraz tylko chciałem dodać provi i własnie myślęczy wogóle jest sens brać cloma
czekamy na odp, lodzianin, jak to u Cb wyglądało z tym clomem ;)
bo wiadomo, że czasami co innego mówi teoria a co innego praktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Panowie to ze schodzicie z cyklu eksperymentujac z mostkami na hcg nie oznacza ze robicie dobrze. Pozytyw takiego postepowania bierze sie z wmawiania sobie ze organizm niby odpoczywa od syntetyku. Syntetyk czy endo - organizm potrzebuje testosteronu, odstawka towaru na jakis czas i usilowanie zastapienia hcg, provi itd przyniesie wiecej zlego niz dobrego poza pozytywem na glowie, bo zawsze sobie wmowisz ze odstawiles na jakis czas, organizm pracowal sam itd. Najbezpieczniej jest nie cudowac. Jezeli mostek to tylko na testo. Autor opisuje problemy z potencja, bole stawow - takie odczucia nie wskazuja ze organizm ma sie dobrze. Do mnie zawsze przemawiala prostota w dzialaniu. Czy organizm odpoczywal - jak mozna odpoczac przy braku potencji i bolach stawow, regeneracja zapewne tez byla tragiczna
Czy da sie zastapic wode coca cola albo jedzenie batonami energetycznymi - NIE. Tak samo nie da sie zastapic testosteronu medykamentami typu HCG PROVI ITD.
Takie osoby jak ja czy autor powinny sobie uswiadomic ze nie ma juz odwrotu. Naturalnosc pogrzebalismy juz dawno, lata na SAA zrobily swoje, albo wbijasz dawke minimalna albo jestes wrakiem czlowieka. Kuracja zastepcza to jedyne na co sobie mozemy pozwolic

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-03 14:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
rarytas a porownywales efektywnosc stosowania saa po mostku po powiedzmy juz 2 latach on, do tych samych dawek po calkowitym zejsciu z towaru? nawet pozostajac na dawce hrt syntetyka nie ma juz pozniej tego kopa, co po calkowitym odstawieniu. kazdy probuje sam, kazdy uczy sie przez wlasne doswiadczenia, bo nie ma zlotego srodka. Ja od dluzszego czasu mimo trzymania michy na 100%, urozmaicaniu treningu, i stosowaniu roznych srodkow, nie odnotowywalem wiekszych zmian. Stad decyzja o calkowitym odstwieniu testa, co z tego wyniknie okaze sie w praniu bo to pierwsza taka proba, dlatego poki co nie chwale, ale trzeba probowac zeby brnac do przodu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
byłem na mostku HCG i samopoczucie jak i libido miałem bardzo dobre
robiłęm badania i jajka produkowały testa, dodatkowo zauważyłem, że inaczej organizm reaguje na testa z zewnątrz a inaczej na własnego, chociażby ze względu na bardzo mocny zarost i owłosienie na ciele podczas mostka
dodatkowo chciałem aby jajka przez jakiś czas popracowały, stąd pomysł na mostek na HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
cichy ile byles na bombie przed tym mostkiem? i co lecialo? ile hcg na mostku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z enana na cypio

Następny temat

trzeci cykl sust+deka!!

WHEY premium