SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań na mostku z HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 777 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8085
no właśnie Łodzianin-ku kochany, założyłem taki temacik o omce, a tu patrze że ty też omkę stosujesz, i też z nandro. napisz coś jak wygląda cykl na omce bo nie wiem czy wchodzić w to czy odpuścić. Pisałeś że sprawa spuchnięcia zależy tylko od diety, ale co to znaczy, że jak jest czysta, bez soli i z nie za dużą ilością wegli to się nie puchnie? kurcze, nie chce wcale spuchnąć i mieć słoneczka polsatu na twarzy.
A jeszcze druga sprawa, dlaczego na podniesioną prolaktynę Bromergon wg ciebie raczej nie lecz Cabaser? niestety dostałem tylko brobergon bp cabaser jest wycofany i moi ci ci nie mają tego. Zamierzam pobrać przez najbliższy tydzień po pół tabsa (czyli 1,25 mg) i zrobić badania czy coś się zmieniło. Pare postów wyżej pisałem na ten temat to nie piszę jeszcze raz wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
po bromo masz samopoczucie zombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
dodam od siebie trzy grosze, ja nie widze wgl cyklu be uzycia hcg przy dawkach rzedu 2000iu zaczynaja boleć mnie jaja zaczyna mi wyp*****lac syfy nie zwykłe krosty tylko takie jakby góle wiec wbijam 500-750 dwa razy w tyg, badz co 5 dni,na offie bije nie wiecej niz 1000iU co 5 dni,wy to nazywacie mostkiem dla mnie jest to off,testa na takim dawkowaniu hcg mam lekko ponad norme,moja konkluzja jest taka-robiac cykl i nie wbijajac hcg przez 6-8 tyg jajka zaczynaja powoli umierac(kom Leydinga) a potem ktos wali dwa razy w tyg 5000 iu i sie dziwi ze test nisko,zrobiłem w zyciu jeden 12 tyg cykl gdzie hcg poszło na koniec dopiero i powiem ze libido wrociło do stanu z przed cyklu gdzies po pół roku dopiero....potem nie brałem nic 2 lata,wiec nw ile by trwał powrot do normalnosci gdzybym na ost bombie 6 mcy bił hcg co 6 tyg dla mnie takie podawanie hcg to skazywanie sie na htz w młodym wieku,choc wiem ze i tak kiedys przejde na syntetyka całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
czyli według Ciebie kolego hcg małe dawki lepiej cały czas a nie co kilka tyg? Tak to rozumiem co napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
dokładnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
moim zdaniem jajka po 12 tyg bez stumulacji albo nawet po 8 tyg wygladaja jak reka wyciągnieta z gipsy,taka przenosnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Niby racja, bo jajka są cały czas odkurczone,a nie raz małe a raz duze. Ciekawe co inni o tym myslą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
wiele osob tak robi nie tylko ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
testa nie badalem jeszcze, ale co do krost, przy 5000iu 2x week wypyerdalaja mi syfy na calym ciele i to takie grubasy ze chuy

mija 11 dzien od ost. strzalu susty/deki i jak narazie forma nawet lepsza niz na cyklu, bo leci dodatkowo monohydrat i 10mg mety z rana. mysle ze za pare dni powinna byc zmiana bo susta przestanie dzialac, ale jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
http://forums.steroidal.com/anabolic-steroids-forum/46-hcg-how-important-cycle.html tu macie art Doktorka Williama,a co do krost to własnie o tym mowie ze przy duzych dawkach hcg mutanty takie grube ze hoooy wi jak z tym walczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z enana na cypio

Następny temat

trzeci cykl sust+deka!!

WHEY premium