SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki Badan Cypio AP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Pierwszy temat to prolaktyna – hormon, który wydzielany jest przez przysadkę mózgową. Ciężko znaleźć informacje o roli prolaktyny w organizmie mężczyzny, prócz krótkich wzmianek, że powoduje odczuwanie satysfakcji seksualnej po osiągnięciu orgazmu. Istnieją jednak badania, które dość dobrze opisuję te funkcje. Zbyt niski poziom prolaktyny (poniżej 5 ng/ml) może powodować zespół metaboliczny, niepokój, zaburzenia erekcji spowodowane rozszerzeniem światła naczyń krwionośnych, przedwczesny wytrysk, zmniejszenie jakości nasienia i zmniejszenie poziomu androgenów. Także długotrwałe farmakologiczne zbijanie poziomu prolaktyny do wartości bliskich 0 nie jest zbyt rozsądną praktyką.

Zmieniony przez - Koks1000 w dniu 2015-05-22 23:14:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja CI niestety nie powiem jak jest z długotrwałym zbijaniem prl na swoim przykładzie, ponieważ ja dopiero od około pół roku jestem na "zero", ale przez ten okres nie zauważyłem żadnego z ww skutków/efektów, ale dużo osób na forum zbija prl i tylko ich opinie są na +, ja jeszcze caba będę podgryzał do końca pct - jestem w trakcie - a później odstawię na offie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6723
Wstawilbys foty tego cypka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1170
moj ziomeczek wali 450mg tescia enan week i po 3 tyg mial wynik 32 ng/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94875 Napisanych postów 364873 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670318
słabo z AP ?? a będzie jeszcze słabiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
wale tez ap cypka co 4 dni 250mg i srednio to dziala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmiencie ewidentnie lab,bo szkoda czasu/pieniędzy,jest tyle sprawdzonych dobrze działających labów,ja jak lecialem zimą 600/650 enana/cypio innego labu i poszedłem na badania to panie pielęgniarki,aż dzwoniły do szefowej czy coś się nie zepsulo bo mój wynik był ponad 100przy normach do 8. fakt że lecialo IA i estro było w normie,ale tak czy siak wynik był zadziwiajacy dla pań z laboratorium.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-05-23 12:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Musiales zle trafic z ap, ja wlasnie bilem 500 cypio week z ap I do tego lecialo pol tab exe ed. I libido na maxa, teraz przeszedlem na enana z titana I tez biore tyle samo exe I, libido ciagle na bardzo wysokim poziomie, roznicy nie widze, czasami chyba jakas slabsza partia musi sie trafic.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
kody weszly bite ciagle jest....i tylko ten cypionat jakies watpliwosci wzbudzil na tyle opakowan moze sie trafic bubel no coz :) bede mial moment to wstawie zdjecia tego cypio :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy igła 0,6mm długość 25mm poradzi sobie z propem

Następny temat

Aspiracja jak przebiega dokładnie

WHEY premium