SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy igła 0,6mm długość 25mm poradzi sobie z propem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Hej obleciałem apteki dzisiaj u mnie w Niemczech gdzie pracuje i kupiłem do nabierania 0,9 40mm i do wstrzykiwania było jedynie 5 igieł o 0,6 i 25mm długie jak w temacie czy to się nada bo towar przyszedł i czeka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"ja wale 25x06 w dupsko praktycznie cały czas w to samo miejsce injekcje bezbolesne bez żadnych siniaków czy guzów a wlałem już 75 inj propka. "

A nie robią ci się zrosty?? Chyba że to mit medyczny sam nie wiem.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
mam dylemat też czy walić w nocy 3godziny przed spaniem ale czy zasne? czy rano przed wyjazdem do polski co myślicie będzie dupa boleć na autostradzie?:D najważniejsze jednak czy ta igła się nada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
spokojnie chyba że masz 50 kg nadwagi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli jesteś szczupły to taka igła od biedy wystarczy. Niestety jeżeli zalega Ci warstwa smalcu to potrzebować będziesz dłuższej.
Przed snem może faktycznie nieco podnieść Ci ciśnienie albo będziesz się ekscytował po iniekcji (widzę, że jesteś początkujący) i będa problemy z zaśnięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
dobra spoko to użyje tej tylko zjem i pomyśle spokojnie czy walic dziś już czy jutro z rana przed wyjazdem nadwagi nie mam myśle że przy 9-10 BF można walnąć i taką jeśli tak mówicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
mocno się musze wbić w mięsień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
do konca

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Ja bym tą 25 wbił w udo bo zawsze wydawało mi się że taka do tyłka za krótka. Mam wrażenie że na tyłku zawsze jakaś warstwa tłuszczu jest a zalany ogólnie nie jestem. No właśnie jak jest z tym tłuszczem na tyłku może ktoś lepiej się wypowie??

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z tłuszczem na tyłku jest tak, że albo jest, albo go nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
ja bije 0,5x25 zawsze. Niezależnie czy to bark, dupa czy udo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
pomóżcie z aspiracją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA Extreme

Następny temat

Wyniki Badan Cypio AP

WHEY premium