SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg - Pomoc W Wyborze

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
bezczel, zdradz cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
dzieki bezczel przyda sie mam tylko kilka.odwzajemniam!

ja niewiem jak chce ci sie kamil88 robic te sprzety na silownie mi juz sie odechcialo przy samym wyciagu.Nie da sie pakowac i robic sprzet na raz.no i ja bym sie chcial dowiedziec ile za taki wyciag cenisz z ciekawosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
to sie z nami podziel informacją :P Bo bardzo mi zależy ;]

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
własnie nie wiem czy moge...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
narazie cena na pierwsza sztule w granicach 320-340 zl zlobacze jak pujda prace z tym i wtedy zobaczymy czy dalej bedize taka cena czy sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
hehe a ja daje 100% ze pujdzie w góre bo to na pierwszy rzut oka wydaje sie latwe.Ja najwiecej zabawy mialem przy tej prowadnicy bo musialem kupic rure plastikowa gruba i sredniice niepasowaly a takiego duzego wiertla ciezko dostac wiec musialem nagrzewac rurke i topic plastik zeby ladnie sunol po rurkach stalowych czyli tej calej prowadnicy potem jeszcze musialem te plastikowe tuleje wbic do rury o takiej srednicy zeby to sie trzymalo.
A widzialem na twojej suwnicy kamil ze poszedles na latwizne i niezrobiles jakiegos smarowania albo tulej tylko rure na rure nalozyles to musi glosno trzec i hamowac troche co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Kamil co do Twojego pytania odnosnie prowadnic o przekroju kwadratowym jestem na nie ponieważ:

- nie mozna rownomiernie nasmarowac tych slupow, przez co jest w niektorych miejscach wystepuje wieksze tarcie. Oczywiscie w takim wyciagu to tam jest niewielki stopien, ale wyobraz sobie taka prase o nacisku kilkuset ton i jakby ona miala miec prowadnice kwadratowe to w bardzo szybkim czasie uleglyby one zniszczeniu
- po drugie popatrzcie na te wszystkie wyciagi na allegro jak jest zamocowana linka do prowadzenia ciezaru (szczegolnie widac to na wyciagu marbo). Widac tam przemieszczenie, czyli ta kwadratowa rurka zmienia kat polozenia przez co krawedzie trą o siebie. Oczywiscie nie zniszczy to wyciagu ale raczej uniemozliwi komfortowe cwiczenie. Dlatego linka powinna byc rownolegla z osią prowadnicy wtedy wystapi najmniejsze tarcie.

Spojrzcie na to foto tego wyciagu zoltego, tam jest wszystko zachowane, wspolosiowosc slupow, linki, ciezaru. Slupy sa smarowane. Przez co cwiczy sie wygodnie i komfortowo. Dlatego uwazam, ze nie warto kupowac wyciagow tego typu jak sa na allegro. Uwazam ze koszty wykonania wg koncepcji jak ten zolty wyciag wyjda nieznacznie wiecej, a nawet moze tyle samo, a jakosc i komfort cwiczenia o niebo lepszy. Jesli kamil88 bedzie szybko wykonywal takie wyciagi to polecam brac od niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
hasan chodzi ci o moj wyciag czy sownice smytha??

belzebuba faktycznie jest prawda to co mowisz tylko niewiem czy dobrze pamietam ze sila tarcia zalezy od wspulczynika tarcia materialu i ods sily dzialajacej a nie od powierzchni? czy moze mi sie cos pomylilo bo jesli nie to chyba przy prowadnicach ich przekruj nie bedize mial znaczenia jeli ciezar bedize rozlozony osiowo i linka bedize zbiezna do prowadnic tak aby nie zmieniala kata
mimo wszysto i tak bede robil okragle prowadnice poniewaz tak jak hasan pisal trzeba bedzie tuleje z pcv zastosowac

btw jak wam sie podoba laweczka ktora ostatnio robilem??
https://www.sfd.pl/SPRZET_Kamil88-t326231-s2.html

aha szybkosc robienia zalezy od tego ile jestem w pracy bo nie tylko lawki robie



Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2007-06-30 18:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
prawie idealna kopia mojej- keltona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pokój treningowy

Następny temat

Muskularne nogi.

WHEY premium