SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór odżywek waga 74kg

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. dieta po tym mozna powiedziec czego brakuje
2. w ciemno mozna polecic

kreatyne - mono jesli oszczedzasz stac np CellPump jesli masz troche na ta zabawe :D
witaminy - podstawowe jesli nie jestes prawie hardcorowcem VITA-MIN PLUS
omega 3 - Gold Omega 3

i stawiam ze moze przydac sie
bialko - np WHEY PROTEIN COMPLEX 100%
oraz gainer - GainBolic

ale to po analizie diety

no i jedz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
typ budowowy Mezomorfik -Metabolizm mam zabójczo szybkie jak mozesz to co chcesz wiedziec dokladnie? pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
szybkie temo przemiany materii oznacza w diecie tylko jedno

duzo jedzenia

i duzo jedzenia

i duzo duzo jedzenia

i nie ma problemu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
i sa problemy :P bo jedzenie 4000 kcal to czasem droga przez meke ( zwłaszcza na zrównoważonej).

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie nie nie :D

to blogoslawienstwo :D

jeden z moich podopiecznych musial spozywc kolo 6500 Kcal aby ruszyc z miejsca

pomocne tutaj sa wysokokaloryczne drinki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
ale jeszcze troche za zimno na grillowanie... wtedy to na 6500 kcal na luzie mozna wejsc

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
he ale wtedy trudno to bedzie nazwac zrownowazona dieta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
jak to nie :D bialko i tluszcz z mieska, a maltoza z "wody mineralnej" ok, koniec ze spamem.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
Ja mam podobne pytanie, więc może przyłączę się do tego tematu, aby nie zaśmiecać forum. Mam 182 cm wzrostu; waga – 72 kg. Od niedawna zainteresowałem się odżywkami i suplementami bo dotychczasowe próby treningu nie przyniosły większych efektów. Zawsze jadłem baaaardzo dużo ale nigdy nie szło mi to na kilogramy…Nie mam bardzo wygórowanych celów, chciałbym nabrać odpowiedniej do wzrostu masy i poprawić budowę ciała. Od kilku tygodni wspomagam się następującymi suplementami:
Olimp System Protein 80 – rano oraz wieczorem przed snem
Olimp Gain Bolic 6000 – zazwyczaj raz dziennie na godzinę przed treningiem
Olimp Izo Plus – po treningu
Olimp Vita-min plus – raz dziennie po posiłku głównym
Jeżeli chodzi o dietę to staram się w miarę zdrowo odżywiać: dużo ciemnego chleba, soki, owoce, jogurty itp.
Sam trening wygląda następująco: domowe sposoby czyli: ławeczka skośna, pompki itp. z braku czasu raz w tygodniu (a czasami nawet rzadziej) siłownia, do tego dochodzą biegi: 2-3 razy w tygodniu po ok. 7km.
I tu pytanie do Was ekspertów: jak ułożyć to wszystko sensownie…aby w końcu było widać jakieś efekty? Czy dołożyć jakieś odżywki lub zamienić na inne? Ten zestaw suplementów stosuje ok. 2 tygodni. Czy jeśli sporo biegam to automatycznie nie trudniej mi będzie nabrać masy? Zastanawiałem się jeszcze na Carbo, aby poprawić swoje osiągnięcia i wytrzymałość w biegach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
moze sie naraze bo to dzial sponsorowany, ale moim zdaniem problem lezy w diecie i poczesci w treningu, a nie w odzywkach. Bez dodatniego bilansu i ciezkich treningow nie urosniesz....

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ma litosci-IboK

Następny temat

Pytanie o odżywki na masę

WHEY premium