SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspomaganie dla młodziana

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga / wzrost

61/175

Staż treningowy

Kilka tygodni

Cel cyklu

Spalenie tłuszczu ,a następnie budowa ciała

Stosowane już wcześniej suplementy

Brak

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Brak

Przewidziane finanse na cykl

Jak najmniej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 807
Siemka !
Jestem nowy na forum jak i w tematach kulturystyki.
Mam 14 lat,175 cm wzrostu i 61 kg wagi. Chciałbym zrzucić tłuszcz który niestety przez różne zaniedbania osadził się na brzuchu. Wyczytałem ,że w moim wieku branie kreatyn nie ma sensu lecz pisało ,że NIBY pomocne byłyby spalacze tłuszczu np. https://sklep.sfd.pl/ActivLab_L-Carnitine_HCA_Plus-opis2372.html oraz proteiny. Tutaj się pojawia pytanie - W jaki sposób działają proteiny i czym dokładnie są oraz czy jest w tym prawda tudzież może coś jeszcze mi się przydać ?
Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W twoim wieku odpuściłbym sobie jakąkolwiek suplementację. Skup się na zdrowym odżywianiu, treningu i zdobywaniu wiedzy na temat treningu, odżywiania itd. Zrozumiesz podstawy - weźmiesz się za suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 807
A co do odżywania się... Wiadomo,jem to co ktoś ugotuje. Najwyżej ograniczę lub zwieksze ilość lecz nie jestem w stanie trzymać diety bo musiałbym dla siebie kupować zupełnie oddzielne jedzenie co całkowicie odpada. Da się to jakoś pogodzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulturystyka nie jest tanim sportem. Dieta to podstawa, ale jeśli chcesz schudnąć to nie musisz wydawać dużo kasy. Po prostu będziesz chudy i tyle. Jak chcesz zdobyć mięśnie i prezentować się godnie to już musisz troszkę kasy wydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
w Twoim wieku i z Twoim stazem zadne suple nie wchodza w gre,
odzywiaj sie zdrowo , to wystarczy,
odwiedz dzial odzywianie, tam czytaj i ucz sie
dla Ciebie przydatny bedzie tez dział junior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
Na twoim miejscu olał bym spalanie, i wziął się od razu za budowanie masy. Brzuch sam zejdzie w między czasie. Jeśli nie masz pieniędzy po prostu jedz więcej. Nie ma co odstawiać kulturystyki już na samym początku tylko dlatego że nie ma się kabony. Dieta to podstawa, ale bez niej też możesz zacząć. Później może się okazać że Ci się kulturystyka nie podoba, a kasa którą władowałeś w dietę nie wróci. Także dobrze na początku po prostu poprawnie ćwiczyć, wypoczywać i jeść trochę więcej niż zwykle a masa będzie szła. Jeśli będzie Ci rosła bardziej tkanka tłuszczowa niż mięśniowa i będzie Cię jej poziom niepokoił to analogicznie albo mniej jedz, albo dorzuć trening aerobowy.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
+ jesteś jeszcze młody i ciało bardzo szybko będzie się adaptowało, szybko będziesz przybierał na obwodach itp. do pewnego poziomu oczywiście, nie rośnie się przecież wiecznie i bez ograniczeń to było by zbyt piękne.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 807
Ok,dzięki za wszelką pomoc :) Mam jeszcze pytanie - Czasami po mocniejszym wysiłku np. Po wyciskaniu sztangi albo po podciąganiu się gdzie jestem w stanie np. 7 razy się podciągnąć (ćwiczę od niedawna) staram się dać radę zrobić 8-9 to mrowią mi palce. Czym to jest spowodowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 807
A co do supli czy coś to nie bedzie to kasa w błoto bo tak czy siak pewnie na coś głupiego wydam ,a ładując w siebie przynajmniej potem nie mam wyrzutów ,że robiłem coś nie tak ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wykorzystasz w tym wieku potencjału tych suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
wydaj na jedzenie ta kase

albo zabierz jakas kolezanke do kina

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-19 21:25:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Można brać 2 kreatyny na zmianę ?

Następny temat

Jakie odżywki na mase??

WHEY premium