SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wskazówki na poczatek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
Atlas jest zamontowany w goku w naszej gminie niedaleko ode mnie oto link ze zdjęciami tego atlasu http://www.gokjawornik.pl/czytaj,Montaz_silowni_w_Gminnym_Osrodku_Kultury_w_Jaworniku_Polskim,110 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na takim atlasie to można poszaleć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
To był żart czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
Jeśli nie to jak i od czego mam zaczac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zaczynasz swoją przygodę to od ogólnego rozwoju czyli od treningu każdej partii mięśniowej na każdym treningu np. trening FBW dzielony przykładowo na trening AB i dobierasz sobie ćwiczenia do treningu czyli w treningu A robisz 1. nogi 2. plecy 3. klatkę 4. barki 5. biceps 6. triceps . I według tego układasz sobie ćwiczenia w treningu A , natomiast w treningu B idziesz tą samą kolejnością tylko dobierasz ćwiczenia innego rodzaju :0 no i oczywiście oblicz sobie BMI i spróbuj ułożyć sobie jakąś dietkę później ją tutaj wrzuć, doradzę co można zmienić( jeśli będzie to konieczne) to samo zrób z treningiem. Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na takim atlasie każda stacja ze 4 obwody sobie zrób

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
Dane:
Wiek : 15 lat
Wzrost: 169cm
Waga: 60 kg

Trening FBW :
Trenować planuje Trzy dni w tygodniu : Pon , Śr , Pt lub Wt , Czw, Sob ( jeszcze nie jestem pewny które dni wybiorę).

Zestaw A :
Nogi: Prostowanie , uginanie i wypychanie nóg na siedząco 3 serie (każda po 8 powtórzeń)
Plecy: Podciąganie na drążku podchwytem ( 3 serie każda po 5 powtórzeń )
Klatka: Rozpiętki 3 serie ( każda po 8 powtórzeń )
Barki: właśnie nie wiem ??
Triceps: Pompki Odwrotne 3 serie ( każda po 15 powtórzeń)
Biceps: Podciąganie drążka do siebie 3 serie ( każda po 8 powtórzeń)

Zestaw B :
Nogi : Przysiad Wykroczny 3 serie ( każda po 10 powtórzeń )
Plecy: Ściąganie drążka górnego za Głowę 3 serie ( każda po 15 powtórzeń )
Klatka: Wyciskanie w sadzie ( 3 serie każda po 15 powtórzeń )
Barki: Podciąganie Wyciągu dolnego do Brody wzdłuż Tułowia ( 3 serie każda po 15 powtórzeń )
Triceps: Prostowanie ramion Stojąc na wyciągu Górnym Podchwytem 3 serie ( 10 powtórzeń )
Biceps: Wyciąg dolny stojąc 3 serie (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
Zestaw C:
Nogi: Uginanie stojąc 2 serie ( każda po 7 powtórzeń )
Plecy: Wyciąg dolny 2 serie ( każda po 7 powtórzeń )
Klatka: Rozpiętki 3 serie ( każda po 10 powtórzeń)
Barki: Mam problem ??
Triceps: Pompki w opadzie 3 serie ( po 10 powtórzeń )
Biceps: Mam problem ??

Proszę o POPRAWKI i UWAGI !!! ponieważ dopiero rozpoczynam przygodę z siłownią . Potrzebuję jeszcze diety. Aha i jeśli chcę biegać to w te dni A,B,C czy np. w ni regeneracji ? i po ile mam biegać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 153
I co może być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta oraz trening, czy wszystko wporządku?

Następny temat

14 lat i chodzenie na siłownie.

WHEY premium