SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamy w nowym dziale:-)

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Pani Aniu maja maja a Pani w domku tez posiada jakies sprzecik z Marbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
A ja chciałbym zaprosić ekipę Marbo po weekendzie na przeczytanie jednego tekstu ,który tutaj wstawię ( w poniedziałek / wtorek ) . Mam nadzieje,że ucieszą się Państwo z tego artykułu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Ooo Witojcie nasz dzielny/wierny towarzyszu

Hm.. ponieważ przestrzeń ma mieszkalna jest bardzo ograniczona, walka o miejsce w domu z ławką jakąś bądź wyciągiem, z góry jest przegrana a i lata już na treningi nie te przyjęłam postawę bardzo bierną :) W pracy sprzętu pod dostatkiem, wiec kontakt mamy :D choć nie powiem.. kusi coraz bardziej.. wiec może kiedyś. na pewno się pochwale

ZAPROSZENIE PRZYJĘTE Stawimy się tłumnie, obiecuję



Zmieniony przez - MS-Ania w dniu 2010-04-21 21:15:15

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Porozmawiam z Michalem zeby wprowadzil w firmie obowiazkowo w przerwie na lunch sesje treningowa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Porozmawiaj, żeby wprowadził przerwę na lunch

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Teraz mogę zaprezentować taki artykuł ze strony klubowej :)

Zapowiedź Mityngu w Chorzowie
Już w najbliższy weekend rozpocznie się kolejny letni sezon w Polsce.Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego na stadionie w Chorzowie wystartuje Bartłomiej Traczewski w pchnięciu kulą . Po ciężko przepracowanej zimie nadchodzi czas refleksji czy została ona dobrze przygotowana. Na sześć dni przed rozpoczęciem zawodów możemy uchylić już rąbka tajemnicy ,że zima została przetrenowana solidnie . Cenne doświadczenie zdobyte na Halowym Mistrzostwach Polski Juniorów w styczniu na pewno zaowocuje lepszymi wynikami niż rok temu . Bartkowi już na treningu zdarza się pchać w graniach rekordu życiowego . Jest to dobry znak przed Otwarciem sezonu w Chorzowie. Mamy nadzieję,że już podczas pierwszych zawodów będziemy mogli się cieszyć razem z Bartkiem jego nowym rekordem życiowym . Nowy rekord życiowy na początku sezonu byłby dobrym prognostykiem na nadchodzące lato . W chwili obecnej Bartek jest lekko przeziębiony ale jak sam mówi będzie gotowy do ostrej walki podczas konkursu. Dziękuje on także firmie "Acitvlab" i " Marbo-Sport" za pomoc w przygotowaniach zimowym . Pozdrawiamy Pana Tomka i Pana Michała .


Z mojej strony nie spodziewałem się tego artykułu na klubowej stronie a jeszcze bardziej zamieszczenia pozdrowień i podziękowań dla obydwu firm. Jeszcze raz dziękuję Panu Michałowi i całej załodze Marbo ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
ale miło :)
Cieszę się, że zostajemy zauważani i doceniani :)
To dla nas bardzo ważne, tym bardziej dziękuje :)
Wiele trudu wkładamy w swoją prace i na prawdę jest miło, gdy czyta się takie artykuły.
lwp3 - Fajnie, że nam to pokazałeś.

Michał - należy Ci się wielki SZACUN :)

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ms-Ania to ja się cieszę ,że są tacy ludzie ,którzy byli chętni mi pomóc :) . Niestety w moim mieście każdy mnie wyganiał lub krzyczał na mnie ,że jak mogę zawracać im głowę takimi rzeczami. Ja się nie spodziewałem ,że Pan Michał się odezwie bo tyle e-maili wysłałem i się przyzwyczaiłem ,że nie odpisują . A tutaj miły psikus ;p .

Dzięki takim osobom jak Wy ma się chęci do dalszego trenowania. Wiem,że trochę osób z mojego otoczenia zawodowego ;p ( pchnięcie kulą ) w tym zawodnicy z pierwszej trójki znają waszą markę bo im powiedziałem o was ;) .

Ja postaram się promować Was i wasz sprzęt jak tylko będę mógł :) Szkoda ,że nie mogę zabrać swojej ławki na zawody bo byłby to kłopot ale na pewno zrobię fotkę z nią :) .


Mogę być twarzą firmy


Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2010-04-21 22:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
i czerpać z tego satysfakcję

oraz pieniądze, bądź jakiekolwiek korzyści materialne

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

MARBO-SPORT - Dowozimy Sprzęt Za Darmo !!!

WHEY premium