SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam potrzebuje kilku dobrych rad

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Witam
Mam 30 lat waga 90kg wzrost 178cm i problem wychodowałem juz mały brzuszek, czytam i czytam i co nowa strona www to inne porady na temat spalania i spalaczy tłuszczu diety itp.
Panowie czy może mi ktoś konkretnie napisać ca temat spalania odżywiania,
chodzi mi o to żeby ktoś mi ułożył co mam jeść na 5 posiłków dziennie macie na pewno jakieś swoje menu na cały tydzień.
Zacząłem chodzić na siłownie narazie to rowerek bieżnia aeroby, i tak juz miesiąc od maja chcę dołożyć cwiczenia siłowe, cel to zrzucenie brzucha i zrobienie trochę mięśni z górna partią nie jest tak źle wszystko proporcjonalne i dobrze będzie widać zarysy tylko trzeba rozbudować i podrzeźbić,

Podsumowując chodzi mi o jedzenie i czy brać jakieś suplementy na spalanie tłuszczu?
z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html

postepuj zgodnie z powyzm linkiem a bedzie spoko, jakby cos bylo nie jasne to pytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś podpowiedzi w redukcji ?

Następny temat

Jaki rodzaj kreatyny na START

WHEY premium