SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol a kolarstwo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5879

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Dziękuję lodzianin1 za wyczerpujące odpowiedzi i sorry jak zmęczyłem Cię pytaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
od tego jest to forum,powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Jeśli dobrze zrozumiałem skrót sw - sztuki walki ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Tak, SW- sporty/ sztuki walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Cześć lodzianin1 jak będziesz na forum daj znać, chciałbym się podpytać jeszcze parę tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
?????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Witam Cię ponownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
mam takie pytanko odnośnie testo propionat. Chciałbym spróbować 50 mg co 3 dzień, wychodzi 100 mg tygodniowo, myślę że wystarczy. Natomiast znowu jak w przypadku winka mam obawy tym razem co do ginekomastii??? co sądzisz i jak to widzisz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
daj 100 mg co 3 dni mniej nie ma sensu bo poza zblokowaniem swojego testa nic więcej nie dostarczysz
gino będziesz badał es i kontrolował choć przy takiej ilości testa to szanse jak wygrac w totka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
co to znaczy es??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE - Prop + wino

Następny temat

prop + oxa

WHEY premium