SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A wiecie skąd wzieło się to przekonanie o miesazaniu. Olej potrzebuje większej siły nacisku (większe ciśnienie) żeby wyjść ze strzykawki niż woda. Dlatego jeśli mieszacie i macie u góry wode u dołu olej to najpierw walicie olej pod większym ciśnieniem a później mocno wstrzykujecie wode stąd częsty ból. Wystarczy zrobić tak żeby na dole była woda a na górze olej i problem z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Mrówa ma chyba inne zdanie na ten temat https://www.sfd.pl/temat173687/ 

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
mrówa ma racje sog mu sie nalezy

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5541
a ja wam powiem tyle , mialem ostatni cykl z deci 300mg na tydz propa 100mg co 2 dzien i 50mg winsa dziennie cykl trwal 14tyg i propa z winsem lajtowo w jedna tubke ladowalem i nic mi sie nie stalo !!! czyli moral z tego taki ze to co ma wejsc miecho (woda czy olej) to niech wchodzi obojetnie ktoredy z czym i w jakim celu , to ma byc w miechu i tyle !! ja mieszalem i zyje !!!!! pozdrowionka

<<<die young but big>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Co do zdania Mrówy ma racje ale co do upośledzonego wchłaniania niezgodze się. Nie jest to żaden argument. Przecierz i tak się wchłonie prędzej czy później (w przyrodzie nic nie ginie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
..prosiłem o rozpisanie tego cyklu! a nie debatę na temat olej&woda..jest tu ktoś inteligentny kto mi to rozpisze czy nie?..byłbym wdzięczny...
p.s
..doczekam się czy nie wreszcie???..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
dokup jeszcze XXwinsa i wtedy X-X wins XXmg eXd wielka filozofia zeby czekac na to miesiacami

ABY DOWIEDZIEC SIE JAKIE CYFRY KRYJA SIE POD ZNAKAMI "X" WYSLIJ SMS O TRESCI "MP 1359" NA NUMER 7516

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-01-06 18:14:06

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
Skoro Uriel pisze ze w rozne miejsca trzeba walic, to znaczy ze te SSA dzialaja miejscowo, czy to ze, lepiej nie robic sobie jednej wielkiej dziury tylko kilka mniejszych?

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie działają miejscowo.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chciałbyś mieć 10ml oleju w jednym miejscu?

Ja zwiększyłem sobie obwód ramienia o ca. 0,5cm łądując 2ml Propa w bica!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dianabol

Następny temat

Bajka o metce...

WHEY premium