SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
winstrol = pochodna DHT
testosteron
- najpierw musi do niego skonwertować, aby stał się DHT, a dopiero później łysienie etc.

Nie łysieje się od testosteronu czy koxów o wysokim indeksie androgenicznym. Przyczyną łysienia, typu męskiego, jest DHT, które to powoduje utlenianie cebulek czy jakoś tam (mogłem przekręcić bo nie pamiętam)

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
KS-oczywiscie sog za inwencje jak i za Twoja kontrowersyjnosclubie czytac twoje posty bo bardzo czesto jestes w opozycji, a to wzbogaca wartosc merytoryczna postow bo zaraz ktos kontruje


odnosnie tematu-wniosek wysnuwam taki, kolejny moj cykl to oxa,poniewaz ma najmniej skutkow ubocznych(mozna powiedziec ze nie ma ich prawie w ogole niezaleznie od osobnika-mowie oczywiscie o relatywnie rozsadnych dla kulturysty dawkach)...

i w sumie takiego postu oczekiwalem od dawna choc wiem ze zaraz zostaniesz pojechany

btw-moze sa jeszcze jakies srodki, poza oxa ktore moja tak nieznaczne sajdy a wydaja sie byc ciekawe?


pozdrawiam

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Jeszcze jedno, mianowicie o ile konwersje testosteronu do DHT można ograniczyć to aplikując winstrol nie wiele już możemy wskórać w kwestii nadmiernej ilości DHT.

Teraz może z innej strony, sam mam tendencje do łysienia, i co zaoobserwowałem - największego ubytku czupryny doznałem po cyklu złożonym z testy + stanabolu przez 8 tyg. Teste brałem wiele razy w innych zestawach i ubytek był zdecydowanie mniejszy, za przyczynę tego uważam więc stanozol.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
DD- idac tym tokiem rozumowania proviron tez jest pochodna DHT(z tego co pamietam), wiec dla osob ze sklonnosciami odpada?

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Pochodna DHT nie jest równa innej pochodnej DHT. Wracając do tematu Provironu, z ulotki można wyczytać, że nie jest zalecany dla osób mających problemy z prostatą. Jak wiadomo, za przerost prostaty odpowiedzialne jest właśnie DHT. Rozumując w ten sposób można wywnioskować, że tak samo wpływa na proces łysienia, o tym jednak na ulotce nie piszą. Osobiscie sądze, że Proviron ma wpływ na łysienie, a to że nie ma nic o tym na ulotce może jedynie świadczyć o tym, że dzieje się to w nie wielkim stopniu.

z drugiej strony czy Proviron to nie metylowane DHT po prostu czy coś jeszcze bo nie pamiętam.

Holls in my head . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
:) na razie jadą softowo :)

DD, czaje, sprawa oczywista że jest pochodną, ale jak sam zauważyłeś, tylko pochodną! To znaczy że nie wpływa (nie łączy się) z receptorami DHT w np skalpie czy prostacie tak jak to robi sam DHT.

Druga rzecz. Właśnie Łysienie jest od koksu wysopko androgennego. A od czego innego? DHT jest tylko narzędziem do realizacji tego. To przecierz testosteron w nadmiarze konwertuje równolegle do estrogenów i DHT. Tak z resztą organizm wyzbywa się nadmiaru hormonu jeśli blok swojego nie wystarcza. Właśnie tak, nic innego.

Gdyby twoja teoria była prawdziwa, wino musiało by blokowac silniej od testa. A gdybyś to powedział, byłbyś bardziej szalony ode mnie :)

Trzecia rzecz. Nawet gdy już mamy w organiźmie DHT, to nic straconego (jak piszesz). Nawet Saw Palmetto blokuje receptory DHT. To tak jakbyś powedział, że jak już estrogen jest w organiźmie, to nic nie damy rady zrobić. A nolva co?
Owszem, lepiej nie dopuszczać do powstania DHT czy estro, ale jak już jest, to świat się nie kończy.

Twój przykład jest ciekawy, ale za to nie jest wzorcem. Doświadczenie przeprowadzone na grupie badawczej wielkości 1 sztuki o niczym nie świadczy. Po drugie to może miałęś anabol pod nazwą stanabol. Wystarczy przemalować tabsy i już są 2x więcej warte :)
A za to gwarantować nie możesz.

Rzecz też jest taka, o ktorej moge wspomnieć, to ta iż wiem że lubisz przyrąnąć ostro. Tak więc jeśli wina będzie za duża dawka, to wiadomo że uaktywnić się z niego może efekt androgenny. Jak ze wszystkiego. Wtedy się nie dziwie. Jakkolwiek proponuje powtórzyć doświadczenie, biorąc pierw sam teść, później samo wino raz jeszcze.

Fenix...
Podobne do Oxy już nic nie jest. Po prostu nic (z rzeczy w obrocie).
Tak więc kolejnym krokiem po oxie jest już tylko somka.
Ona by ci przysłużyła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Tak pomyślałem że pojedziesz z Provironem.
Tu jednak źle trafiłeś.
Proviron powstał Celowo jako substytut testosteronu.
Więc musi za niego robić tyle dobrego co złego :)

Kumpel się o nim wypowiadał, ze ma problem z włosami, więc czasem dla niego nawet 1tab dziennie jest za dużo bo czupryna zaczyna mu lecieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
"somka" to byl zart czy co to jest?

ja mam ****a sklonnosci chyba do wszystkiego, i jeszcze mc temu odlaczalem sie od saa, ale teraz taka oxa kusi czlowieka

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
"Po drugie to może miałęś anabol pod nazwą stanabol"
- sugerujesz mi że nie rozróżnie działania jednego od drugiego? jeśli tak to w tym momencie jesteś już nie tyle śmieszny co żałosny

"Gdyby twoja teoria była prawdziwa, wino musiało by blokowac silniej od testa."
- a co ma to do mojej teorii, na blokowanie składa się szereg innych czynników, choćby wysoki poziom estrogenu po odstawieniu typowego zestawu (test + nolva), winstrol zbija poziom estrogenu a co za tym idzie łatwiej będzie się po nim odblkować niż po teście - chyba się po prostu nie zrozumieliśmy

"Proviron powstał Celowo jako substytut testosteronu"
- możesz szerzej bo albo jestem śpiacy, albo tym razem ciebie nie rozumiem

"Właśnie Łysienie jest od koksu wysopko androgennego. A od czego innego? DHT jest tylko narzędziem do realizacji tego."
- no i właśnie bez tego narzędzia łysienie byłoby niemożliwe (mowa o typie męskim, aby nie było niejasności)

"Jakkolwiek proponuje powtórzyć doświadczenie, biorąc pierw sam teść, później samo wino raz jeszcze."
- może ty byś je powtórzył i ewentualnie zaprzeczył ?


Kolego chwilami to już się czepiasz czegoś po to aby się tylko czepić.


Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2005-03-27 00:17:10

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
.

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2005-03-27 00:23:18

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

troszke masy i rzezba ! winko + ??

Następny temat

omadren nie dziala,co wtedy??

WHEY premium