SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkie Dawki -> minimalizacja skutków ubocznych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
syzyfowa praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1g/ed
od stycznia wypróbuje nowy mix:deka,enan,meta,antek w jednym strzale
ale nie takie ilości,myślałem o 4g/ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mi na razie nie wyroslo nic na plecach po laserze ale nic nie wbijam

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
b-50 no ok tylko np ja mialem ostatni cykl w 2005 r nie mialem nic na plecach barkach na klacie i brzuchu tak od 18 roku zycia i nic nie bilem i nei cwiczylem nawet wiec skad np przez te 3 lata sie pojawilo pare wlosow czarnych na barkach i meszek co mialem maluutki takie jakies sa dluzsze te wloski na plecach mam z 3 moze 4 wlosy ale sa!!!!! i nmam nadzieje ze nei bedzie wiecej jaka jest tego przyczyna jak by mi ktos mogl powiedziec ???
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
naturalna ewolucja kazdego faceta
jak nie wiedziales, ze z wiekiem sie zarasta to jak Ty sie uchowales ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
miczelx no ok ale mam tylko 26 lat ok to pytanko
czy jak bym nie bral nigdy koksow czy wlosy wyszly by mimo tego tylko w pozniejszym czasie czy nie ????

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
"Pojawienie się owłosienia ciała jest spowodowane rosnącym poziomem androgenów. Wzrastający poziom tego hormonu jest powodem przekształcania się włosów meszkowych w dojrzałe w kilku częściach ciała. Meszek reaguje na androgeny, a przede wszystkim na testosteron i jego pochodne. Różne obszary ciała reagują z różną wrażliwością na te hormony. Gdy poziom testosteronu wzrasta, porządek pojawiania się dojrzałego owłosienia odzwierciedla stopień wrażliwości na androgeny."
znalazlem cos takiego troszke wyjasnia czemu wyrastaja wlosy na cyklu tylko mi na cyklu nic nie roslo a po cyklu tak i tego nie rozumiem

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2008-11-06 21:59:52

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
"z 3 moze 4 wlosy ale sa!!!!!" bez paniki, niektórzy mają futro genetycznie, mój ziomek np 18 lat ma futro na całych plecach, a koksu jeszcze na oczy nie widział Nikt Ci jednoznacznie nie odpowie, czy masz te 3 (lub 4) włosy przez saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
****a 26 lat masz i nie zauwazyles, ze Ty nie masz wlosow w uszach a Twoj stary ma, a dziadek ma wiecej niz stary
tak reguje skora na dht, w skorze glowy z wiekiem dht powoduje lysienie, w tkance prostaty przerost, na innych obszarach skornych wzrost wloswo, norma

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ok czyli BIC TEGO TESCIA ???

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykrywalność metki

Następny temat

300 metki na 1 cykl

WHEY premium