SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka Wyprz.... 500KG obciazenia

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2045
w takim stanie to o 3,5 będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Prucek masz jeszcze cos bezwartosciowego do dodania? Bo swoimi postami pokazujesz tylko swoja infantylnosc. Masz cos do stanu? TO kupuj gdzie indziej nikt cie nie zmusza. Stan jest ok, sprzet nie jest zardzewialy, ma odpryski farby ale to normalna kolej rzeczy przy uzytkowaniu. I podajcie mi panowie gdzie na forum sa te wasze super oferty po 3,5zl/kg?

I Przypominam jeszcze raz, nieniejszy topic to nie czat. Jak nie jestescie zainteresowani sprzetem to nie piszcie.

Zmieniony przez - Kameleo w dniu 2011-10-21 10:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
nie chce NIKOGO tutaj obrazić ale albo sprzedający nie zna reali albo robi z was specjalnie głupków

chcesz zobaczyć na allegro 5 kg obciążenie nowe za 17,99 ? to napisz na gg a na pewno ci prześle linka jeżeli nie wierzysz wychodzi 3,6 za kg
a za 31,00 znajdziesz 10 kg także nowe ;)

gg 1098435

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Taniocha z checia zobacze nowki, zeliwne 5kg za 18zl. Wyslij mi na gg 5548593 w domu sprawdze twoje linki. A teraz juz prosilbym o zakonczenie spamowania, tak jak mowilem, jak ktos jest zainteresowany to sklada mi realne propozycje na gg/mail. Pomimo placzu niektorych osob na forum, dostalem juz kilka konkretnych ofert, wiec, ze tak powiem nie wp****** sie komus w temat, bo jednak niektorzy sa zainteresowani sprzetem, a nie spamowaniem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2045
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
To czemu nie bierzesz? Z przesylka wyjdzie cie jedyne 7,3zl za kg... haha towja oferta bije mnie na glowe...
Jakbys troche wiecej sie zastanowil nad pewnymi rzeczami, a mniej klepal w ta klawiature to bys wiedzial, ze to co firma nie sciagnie z ciebie z aukcji to sciagnie na kosztach transportu... Gdzie ty widzisz ta rdze? Moze warto odwiedzic okuliste?

Zmieniony przez - Kameleo w dniu 2011-10-21 18:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
jak zamowie 50kg to jakas znizka ? btw. ostatnio wychaczyłem 2zł/kg trochu toczonego i żeliwnego, także jest to realne :) zdrowia.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2045
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Samo88 podbij na gg to sie dogadamy.

Prucek grzecznie powiem zamknij twarz. Kupuj sobie nowki i sie nei wtracaj w czyjas sprzedaz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2045
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie Halowki rozm 44

Następny temat

kupie AAKG

WHEY premium