SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiele opini ale brak testowania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
Witam wszystkich użytkowników. Postanowiłem się tutaj zarejestrować bo może wy udzielicie mi pomocy. Dostałem BCAA G-Force i Max Carb 1000g i właśnie tutaj kłopot się zaczyna czy można to ze sobą mieszać ? wszystko jest w proszku. Wiem ze rano po przebudzeniu, 30min przed i po treningu BCAA można brać w dni nietreningowe(posiłki itd) i do tego chce pić jeszcze Max Carb ale czy warto ? Chciałem stosować w dni treningowe jak BCAA w proporcji : 10g preparatu na 100ml schłodzonej wody (np.: 50g na 500ml wody)-IZOTONICZNA lub 5g preparatu na 100ml schłodzonej wody ( np.: 25g na 500ml wody)-HIPOTONICZNA i wybrałbym tą drugą metodę Hipotoniczną czyli przed i po treningu + mogę jeszcze w trakcie no i w dni nietreningowe jakbym mógł sobie to dawkować ?? Dodam jeszcze że mam cm3 ale tego nie chce na razie brać więc to nie wchodzi w grę... Z góry dzięki za pomoc :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Można ze sobą mieszać.

Carbo - tylko po treningu.
Bcaa - tylko w dni treningowe. Najlepiej przed albo w trakcie.

Nade wszystko to nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
Jak nie ten dział to wybaczcie. Proszę o przeniesienie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
dudee "Bcaa - tylko w dni treningowe. Najlepiej przed albo w trakcie." ale to w dni nietreningowe też można czy lepiej zostawić sobie bcaa bo dość drogie to :D
No i do tego jakąś dietę przygotuje tu na forum pewno dużo i będzie ok :]


Zmieniony przez - suchoalbomokro w dniu 2016-02-29 17:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W dni nie treningowe Bcaa nie jest Ci potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
BCAA możesz również pić w dni wolne. Ale skup się przede wszystkim na odżywianiu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skazany na Trening Pytanie

Następny temat

Ból łokcia

WHEY premium