SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wieczne zmęczenie ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Witam ...
Mam następujący problem,jak w temacie ale opiszę wszystko po kolei:
Trenuję kulturystykę od ponad 3 lat na pełnych obrotach.Pare ładnych tygodni temu zrobiłem dłuższą przerwe poniewaz wiecznie nie miałem sił byłem zmęczony ciągle, calymi dniami.Na treningi brałem mega dawki stymulantow łącznie z efedryną w sporych dawkach.Postanowilem zrobic jakis czas przerwe.Potem postanowilem zrobić wielki powrot i mega cykl (testosteron + metanabol) i początkowo byly super efekty a teraz znow sie zaczyna zmeczenie.Niewiem co robić efekty są wszyscy do okoła podziwiają a tu nagle zaczyna wracaać to dzisiaj rano jak sie obudzilem to wręcz martwy byłem na lekcjach spałem początkowo.Wrocilem do domu napalony pojechalen na trening jeszcze wziełem dużą dawke pobudzaczy (2 porcje napalmu + 1 stimulant-x starą wersje) i początek treningu ok ale nagle mega zjazd siły.Zrobilem znacznie mniej serii niz wczesniej,jak wracalem myslalem ze umre ze zmeczenia.Niewiem co robić i co to jest, moze brak snu ? śpie minimum 6h,mam napięty tryb zycia ale czasami i po 9h zalezy od dnia.Czy to moze jakies ekstremalne przemęczenie i przetrenowanie ? neiweim czy ciągnąć cykl na hama a potem kilka miesięcy przerwy zrobić czy moze odrazu przerwac cykl i przerwe zrobic ??

Cykl wygląda nastepująco:

1-4 Metanabol 30mg/ed
1-10 Cypionat testosteronu 250mg/e4d

jestem w 4 tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja tu nie widze czasu.
Levrone w wieku 21 lat juz na olympii startował ! ! !
170cm wzrostu to tyle ile ma zdecydowana więkrzość dzisiejszych PROsów !!! pozatym ja niechce byc wyzszy.
Nie wierze ,że po pół roku będzie tyle samo lol,zawsze są spadki czy jedziesz na anapolonie czy na totalnie czysto.Pozatym moje spadki to ja odrabiam w pikuś czasu.Po poprzedniej przerwie w tydzien odrobilem wage i obwody,każda partia raz wystarczyla byc trenowania ;))
pozatym kochająć na maksa ten sport jak kulturysci ktorzy najwiecej kokszą nie robi sie półrocznych przerw ;] pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Dodam ze strasznie mi apetyt spadl.Poprostu cholernie malo jem,to chyba przez tą pogode.A na początku pochłanialem bardzo dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Moze po prostu zle reagujesz na zmiane pogody, gdy robi sie cieplo, ja jak i moj ojciec mamy podobnie, w upalne dni umieramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
18 lat i sterydy, efedryna , mega dawki stymulantów. Cóż, pozostaje pogratulować rozsądku.

Co do pytania z tematu, toto, co napisałem wyżej, powinno dać Ci do myślenia.

Życzę zdrowia za kilka lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Czekam dalej na jakies odpowiedzi bo nadal niewiem co to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Dla pewności zrób podstawowe badania, glukoze, testosteron, tarczyce + glukoze.

Wydaje mi się, że orgaznim powidział stop przy konkretnym wysiłku, saa + jak piszesz sporych dawkach stym.

Jak wyniki wyjdą OK, trzeba zrobić przerwe, dać org odpocząć i ruszyć z głową

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Krzykacz SOG ;)
Postanowiłem przerwać cykl i zrobić 3 miesięczną przerwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jak nagle urwiesz cykl to może być i raczej na pewno będzie jeszcze gorzej...

Najpierw zrób badania co wymieniłem. Ogranicz troche intensywność na treningach, odpuść efe i wszystkie inne stymulanty. Więcej odpoczywaj, popraw jakość snu i regeneracji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Dlaczego miało by być gorzej ?? ODczekam 14 dni,odblokuje sie i tyle.Niechce łazic po lekażach,nie będę już jadł stymulantow teraz chce zdrowo jeść,więcej spać i odpocząć te 3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Rób jak uważasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
No ok ,ale dlaczego ma być gorzej przerywając cykl niż jak bym go do końca ciągnął ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREW Z NOSA

Następny temat

Badanie usg kolana, proszę o pomoc w interpretacji.

WHEY premium